Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex felhúzott fitymával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex felhúzott fitymával?

Figyelt kérdés
Túl érzékeny a makkom, ezért arra gondoltam hogy ha felhuzott fitymara huzom a gumit ezzel valamicskét tovább fogom birni. Valaki probalta mar?
2018. máj. 29. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alig hiszem, hogy használna. Foglalkozz előbb a lánnyal, utána türelmes lesz, te pedig ne küzdj az ellen, ami ellen nem lehet, hanem bízz abban, hogy másodszorra kitartóbb leszel.
2018. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
reggel húzd fel a bőrt, mielőtt beleteszed a farkad az alsógatyába, edzésnek jó ;) ja először akkor csináld, amikor otthon vagy, délután, amikor nem kell menni sehova, mert ha érzékeny vagy, akkor ettől már állni fog előszőr
2018. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet vele kínlódni, én egyszer kíváncsiságból kipróbáltam, de nem érzel semmit. Egyrészt nehéz úgy rá feltenni a gumit, másrészt nulla inger ér
2018. máj. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan fel van húzva, tehát igen, próbáltam már. Nem gondolom, hogy ez miatt tovább bírnád. Ha több menet bírsz, akkor nem nagyon számít, hogy mennyi idő alatt mész el, de ha egy menetes vagy, akkor picit gyakorolni kell az ejakuláció visszatartását.
2020. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy is lényegesen kevesebbet fogsz érezni gumiban. lehet vele kínlódni hogy fent maradjon a fityma a gumiban, de egyrészt nem egyszerű másrészt szar, semmi értelme
2020. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért kell 2 éves kérdésre válaszolni?
2020. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak el akartam dicsekedni, hogy állandóan hátra van húzva a fitymám.
2020. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D
2020. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!