Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban, ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban, ha nagyon jó az együttlét okozhat valami kötődést/függőséget?

Figyelt kérdés

Egy a baráti társaságunk. Mind a ketten szinglik vagyunk. Párszor hazavitt,meg volt,hogy véletlen összefutottunk és megittunk egy kávét.


Szóba került köztünk,hogy mind a kettőnket hiányzik már a testiség. Lényeg,hogy megbeszéltük,hogy mi lenne "segítenénk" egymásnak ebben.

Négyszer voltunk már együtt,de annyira nagyon jó volt, hihetetlenül egy hullámhosszon vagyunk. És ezt nem csak én érzem így,mert Ő is mondta. Tegnap este találkoztunk,de reggel már írt,később hívott is.

Hozzáteszem,hogy én is alig várom,hogy ahogy végeztem találkozzunk is.


Ugyan csak szexet beszéltünk meg,de tegnap is elmentünk kajálni együtt,meg múlthéten is elhívott fagyizni(ott nem volt szex,tényleg csak fagyizni voltunk).


Most akkor ez mi? Vagy én képzelek bele többet? Volt már ilyen jellegű kapcsolatom,de tényleg csak szex volt és nem volt ennyire szuper.


Most akkor kezd kialakulni bennem valami?



2018. máj. 31. 11:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja,26/N, Ő 33/F
2018. máj. 31. 11:28
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnéd hogy több legyen köztetek?
2018. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen több. F
2018. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez egy szuper kérdés. Nem tudom.

Azt tudom,hogy most nagyon élvezem a társaságát,minden téren,és nagyon nem akarnám,ha mondjuk most vége kellene legyen.

2018. máj. 31. 11:34
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem ertem mi a problema ha nem csak dugni jartok ossze. Szerintem a szex sokkal jobb erzelmekkel mint csak reszelni. 32F
2018. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha úgy is találkoztatok hogy nem dugtatok akkor biztosan érzi hogy akár össze is jöhetnétek
2018. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kérdezd megtőle hogy ő mit érez. Többet mint barátság, többet mint egy "digópajti" iránt szokás? Ha igen akkor szerintem lehet esélye a kapcsolatnak is. Hisz a szex már jól működik, megvan a kémia is, mi kell még?
2018. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Számomra ez érthetetlen,hogyan lehet valakivel érzelmek nélkül szeretkezni?A legintimebb testrészeidet láthatja sőt használhatja,ne mondd már hogy nem vagy belé szerelmes.Lányként számomra ez teljesen érthetetlen.
2018. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet ebből több
2018. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Miért tartasz a párkapcsolattól, felelősségtől? Ha barátok vagytok, és minden szuper, akkor miért nem ismerkedtek/ástok mélyebbre? (Mondom ezt úgy, hogy már szex volt. Fizikailag ettől több nincs, nem létezik két ember közt. Elcseszett egy világ ez, de ez van... nem akarok elveszni a részletekben).


Nem sajnálnád, ha vége lenne?

Ha igen, akkor szerintem érdemes elgondolkodni rajta, hogy tényleg csak szexet akartok-e... mert az írásod alapján ebből egy szép kapcsolat is kialakulhat. Amiben nem feltétlen előny, hogy egyből a legfelső lépcsőfokra ugrottatok mindenféle udvarlás nélkül, küzdelem nélkül (fenn áll a "könnyen jött, könnyen ment" veszélye. És ha nem ismeritek egymást, akkor hajlamosak vagytok egymásra vetíteni azt, akit látni akartok a másikban. És miután megismeritek egymást, elképzelhető, hogy jön a csalódás. De simán benne van a pakliban, hogy tévedek...).


De ez van, ebböl még jó dolog is kialakulhat. Drukkolok nektek.

2018. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!