Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban, ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban, ha nagyon jó az együttlét okozhat valami kötődést/függőséget?

Figyelt kérdés

Egy a baráti társaságunk. Mind a ketten szinglik vagyunk. Párszor hazavitt,meg volt,hogy véletlen összefutottunk és megittunk egy kávét.


Szóba került köztünk,hogy mind a kettőnket hiányzik már a testiség. Lényeg,hogy megbeszéltük,hogy mi lenne "segítenénk" egymásnak ebben.

Négyszer voltunk már együtt,de annyira nagyon jó volt, hihetetlenül egy hullámhosszon vagyunk. És ezt nem csak én érzem így,mert Ő is mondta. Tegnap este találkoztunk,de reggel már írt,később hívott is.

Hozzáteszem,hogy én is alig várom,hogy ahogy végeztem találkozzunk is.


Ugyan csak szexet beszéltünk meg,de tegnap is elmentünk kajálni együtt,meg múlthéten is elhívott fagyizni(ott nem volt szex,tényleg csak fagyizni voltunk).


Most akkor ez mi? Vagy én képzelek bele többet? Volt már ilyen jellegű kapcsolatom,de tényleg csak szex volt és nem volt ennyire szuper.


Most akkor kezd kialakulni bennem valami?



2018. máj. 31. 11:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

8-as nekem férfiként is érthetetlen. Erről már beszélgettem ismerősökkel. Adott egy képtelen nem valós helyzet, de tegyük fel, hogy van az ember számára külsőleg egy nagyon vonzó nő. Az embert beküldik egy szobába ahol ott van ez a vadidegen nő meztelen, széttett lábakkal és tényleg vágyna is rá és ott minden előzmény nélkül magáévá kéne tennie az embernek. Persze nem figyelné senki őket. A legtöbb fiú ismerősöm azt mondta, hogy persze már vetné is rá magát. Én képtelen lennék rá. Valami minimális érzelem és kötődés kell ahhoz, hogy valakivel ilyen helyzetbe kerüljek.

De a kérdezőnek meg annyit mondanék, hogy mivel te nő vagy, nálad az alap dolog, hogy kötődést érzel ha minden stimmel. Biológiai okai vannak, hogy ez így van. Olvass utána a különböző hormonok és annak hatásaira, illetve melyik nemnél milyen mértékben termelődik és miért! Ezek orvostudomány által egyértelműen elfogadott tények amiket olvasni fogsz. Bizony az érzelmeket a nőkben a testiség váltja ki. A férfiakban nem a testiség váltja ezt ki. Eleve a nőkben érintésre sokkal több oxitocin termelődik mint a férfiakban. Ennek az oka, hogy az anyák kötődjenek a gyerekükhöz és ne hagyják magára. Szóval a szöveg, hogy a férfiaknak csak az kell egy hülyeség. Nem sok ember lesz tényleg nagyon szerelmes, de aki igen ott férfinál már a szex előtt tetőzhet az állapot, nőknél viszont nem. Éppen ezért bizony a férfi szerelme a tisztább, mint a nőé.

2018. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Most hívott,hogy menjünk ma el moziba. 😁

Lehet,hogy igazatok van.

Meglátjuk mi alakul ki. Nem zárkózom el semmitől,mert tényleg jól érzem magamat vele. :)

De beleélni se akarom magam,ha esetleg mégse úgy sülne el.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2018. máj. 31. 13:13
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

26 évesen itt tartani...

Agyad is mint egy gyereknek.

2018. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatból könnyen lesz igazi főleg ha jó a szex.

A szex lelki kapcsolódás is.

35F

2018. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ti randiztok. A kapcsolat így szokott kezdődni. Csak szólok.
2018. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 31. 23:24
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szex során ugyanazok a hormonok szabadulnak fel, amik a szerelemért is felelősek. Szóval igen, kehet belőle bármi. Nem egy párt ismerek, akik azért maradtak együtt öregségükig, mert úgysem találtak volna jobb partnert.
2018. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!