Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek rossz ízű alul?

Figyelt kérdés
Volt egy kis problémám a hüvelygombával, ezért írt nekem a nőgyógyászom hüvelykúpot, aminek az összetevőit ő állította össze,és 10 napig, minden este azt kellet bedugnom. Ennek az lett a hatása, hogy borzalmas ízű lett a puncim (igen, megkóstóltam) és ma jön ár a barátom, aki imád nyalni... Mit mondhatnék neki? Bocs ne nyaljál merg rossz ízű vagyok?

2018. jún. 2. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Yap, inkább mint hogy hagyod..
2018. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Te imadod hogy nyalnak ..
2018. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet őszintének lenni azzal, akivel ágyba bújsz és az életben is a társadként tekintesz rá?


Mondd el neki, hogy beteg voltál, kezelni kellett és kell egy idő, míg kiürül a szervezetedből teljesen a cucc, amit kaptál. Ha pedig annyira szeret a vulváddal foglalkozni, akkor bizonyítson most más módon: elégítsen ki simán kézzel, az ujjait használva. Az is lehet izgalmas, ha az embernek van némi fantáziája.

2018. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Jobb ha felkészíted rá, hogy ma este csak 68-as póz lesz. Én is elég elszánt vagyok a nyalást illetően, de borzalmasan keserű ízük van az ilyen tablettáknak. A harmadik nyelvcsapás után feladtam, és kivártam azt a pár napot.
2018. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg hogy gyógykezelés alatt állsz. Ha nem érdekli, akkor dugd fel 2 ujjadat, simogasd körbe a cuncidat majd tedd be a szájába. Vedd ki, és kérdezd meg milyen volt.


Aztán ha ezután is akarja, akkor ne legyél ünneprontó, hagyd neki. Engedd el magad, és élvezz el jó sokszor :P ;-)

2018. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottuk kézzel, köszi a válaszokat. 😊
2018. jún. 3. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!