Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet h meleg a srác aki tetszik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h meleg a srác aki tetszik?

Figyelt kérdés
Nos van egy srác akit nemrég ismertem meg. Ő 23 én 21. Nekem nagyon bejön mert helyes. Kissé csendea de mosolygós srác. Egyáltalán nem viselkedeik ugy mint egy meleg. DE úgy hallottam h még sose volt csaja és nem is tetszik neki senki és nem is sok a lány barátja mivel az osztályában csak lányok vannak mondhatni. Viszont az ottani lányok elég szépek. Elvileg alig jár el valahova csak néha a haverokkal sörözik és mivel focizni jár edzésekre is megy. Nah most nemtom hogyan közeledjek felé mert írtó ciki lenne ha mégsem lenne meleg vagy ha igen akkor is és ezért nem merem megkérdezni tőle.. szerintetek az lehet? Mert nemtom egy helyes és férfias srácnál furcsa h még egy csaja se volt.

2018. jún. 5. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökre lehetséges hogy meleg :)
2018. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy volt már barátnője korábban, csak szimplán nem szeret a magánéletéről beszélni, ezért lezárja a témát valami kifogással.
2018. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen "osztályba" jár 23 évesen? :D
2018. jún. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okj tanfolyam. 2 éves képzés
2018. jún. 6. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!