Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok? Ti megengednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok? Ti megengednétek a barátnőtöknek hogy megdugjon egy művel?

Figyelt kérdés
Felhoztam a barátomnak de valahogy nem lelkesedett az ötletért, sőt ..nem szólt hozzám órákig . Gondoltam legyen valami másabb , izgibb dolog.., vagy ez inkább beteg? Ti hogy vagytok ezzel? Mi a véleményetek erről?
2018. jún. 9. 12:18
1 2 3
 1/23 MessorKing18 ***** válasza:
70%
SOHA!
2018. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Mindjárt fognak tolongani a látens meleg, képmutató heterók.
2018. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Egy kapcsolatban a két fél húzza meg a határokat. Van olyan pár, ahol nagyon sok minden belefér, mások meg csak sötétben, misszionárius pózban vannak együtt, mégis elégedettek. Ilyen szempontból a kérdés felesleges, hiszen a barátodnak ez nem fér bele, nem szeretné.
2018. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez érzékeny téma, én nem próbáltam még ilyet de állítólag ha jól csinálják a prosztata izgatás is lehet jó egy pasinak. Én akkor mennék bele ha mondjuk akkor a barátnőm vagy szeretőm szóval a lány is belemenne hogy még egy lányt bevegyünk a szexbe.
2018. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Kinek mi.


Nekem oké, én szeretem. Képes vagyok elengedni magam, és élvezni ahogy a csaj csinál meg engem.

Viszont gondolom sokan vannak akiknek meg ez már fejben sem stimmel, és valahogy azt gondolják, hogy a férfiasságuk ettől sérülne vagy valami hasonló.


Én úgy gondolom, hogy már "szexuális öntudatra" ébredtem és rájöttem, hogy a szexualitásom nem befolyásolja azt, hogy ki vagyok a társadalom/más emberek számára (nyilván a pedofília és az erőszak nem része a szexualitásomnak)

Tehát, hogy otthon négy fal közt te mit csinálsz, vagy veled mit csinálnak.. nos attól még nem leszel rossz/rosszabb ember.

Úgy gondolom a vágyainkat meg kell élnünk, és nagyon jó ha ehhez egy bevállalós és kreatív partnert találunk, akikkel fel tudjuk fedezni saját magunkat, és meg tudjuk tapasztalni a önmagunk határait.

2018. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Mi ebben az izgi?
2018. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Egy hetero férfi ilyet soha nem engedne meg.A szexben a lány a befogadó fél,ezen nem lehet változtatni.
2018. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Nem, örülök, ha rendesen tudok székelni, nemhogy még dugdozzanak is valamit oda. Mellesleg heteró vagyok.
2018. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Engem biztosan nem! Kizárt dolog!

De nem vagyunk egyformák. Itt is volt már olyan kérdező aki pasi létére ezt szerette volna.

2018. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100 ilyen kérdés van.
2018. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!