Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti megengednétek a barátnőtökn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a barátnőtöknek, hogy videóra vegye ahogy szeretkeztek? Engem izgatna, hogy visszanézzük közösen, természetesen senkinek nem mutatnám meg. Szerintetek rá merjek kérdezni nála? Vagy ez már sok? :D

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Én megengedném, mert úgy érzem, a barátnőm az igazi. :) Ha te is így vagy, szerintem simán kérdezz rá! És ha összejön, küldd el a videót légyszi. ;D 23/L/L
2017. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Amíg jó a viszony kettőtök között, addig "jó ötlet"! Aztán amikor megromlik a kapcsolatotok, akkor válik "rossz ütletté" a dolog, mert kompromittálhatóvá tesz a videó létezése.
2017. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy naiv vagyok, de nem hiszem, hogy bármelyikünk is visszaélne ilyennel. Korábbi kapcsolataimban is kaptam képeket és nem mutattam meg senkinek és nem is töltöttem fel sehova.
2017. aug. 13. 22:28
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, már ne is haragudj, de szerintem nagyon naiv vagy. Manapság már senkiben nem bízhat meg az ember.
2017. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok is érdekelnének. Akik csinálták már, megbánták? Izgalmas volt újranézni?
2017. aug. 13. 22:38
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Az élettapasztalatok - véleményem szerint - jócskán "felülírják" a "pillanatnyi örömöket", hirtelen ötleteket!

De ha neked az utóbbiak a magasabb prioritásúak, akkor cselekedj belátásod szerint, - én a hosszútávon gondolkodó emberként próbáltalak észhez téríteni!

Ha ez nem megfelelő számodra, akkor "lepontozol" és utána az sem érdekel, ha az Oktogonon élő adásban juttatsz csúcsra egy dréher lovat!

Pá!

2017. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tőlem mindenki zöld pacsit kapott, szóval az nem az én értékelésem volt. :D Ne aggódj, a véleményed tiszteletben van tartva továbbra is.
2017. aug. 13. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Én nem engedném meg, mi ebben az izgató? És mondhatsz bármit, nem biztonságos.Lehet most bízhatsz a barátnődben, de bármikor fordulhat a kocka, lehet évek múlva ha összevesztek,szakítotok előkerülhet.
2017. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, emberek... nektek nem volt egy becsületes barátotok/barátnőtök sem? Nem volt sok kapcsolatom, de sosem kerültek elő az aktuális vágyakat kifejező képek/videók a szakítások után sem, pedig nem mindegyik volt szép. :D
2017. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismetem es nem akarna ilyet
2017. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!