Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengednétek a barátnőtöknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Ha együtt éltek, mindketten dolgoztok, felesbe álltok mindent, és neki még marad fel havonta 50-60 000Ft-ja miután mindent befizettetek. Megengednétek neki, hogy magára költse?
2015. febr. 26. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem tiltanám meg, ha nem menne a megélhetés rovására.
2015. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ő pénze, azt csinál vele, amit akar. Ahogyan ő sem szabja meg, hogy én az én pénzemet mire költöm.
2015. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az az ő pénze, de nem örülnék, ha elverne mindent és nem tenne félre semmit...


23/F

2015. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvárod, hogy rád költse? Ő pénze arra költi amire csak akarja.
2015. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Arra költi amire akarja, de ha elvárja hogy én is ráköltsem a részem, akkor az már problémás.
2015. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

mi az,h megengedném? :D 2015-öt írunk ember!

Ha kifizeti a rezsi meg minden egyén felét, akkor a maradék pénzéhez nekem nincs közöm :D

2015. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*egyéb
2015. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt egy kicsit fejtsd már ki... nem nagyon tudom értelmezni...
2015. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy költheti magára. Nem azért dolgozik a nő, hogy a maradékot a férjének adja, ha így történne, akkor teljesen kiszolgáltatott lenne neki.

Ha majd lesz közös gyerek, akkor majd beleszólhatsz, hogy mi lenne, ha inkább a gyerekre költené.

2015. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt lehet, h azt is figyelembe kellene venni, h ez mar forditva tortenne, tehat a sracnak maradna ennyi, akkor mennyire esne jol a csajnak, h a srac elveri magara az osszes maradekot. Na, igy maris egy budos bunko lenne a csavo, nem? Szoval ez nem olyan dolog, amit tiltani kellene, a masik felnek lennie kellene annyi eszenek, h a parjara is kolt, nem csak magara, legalabbis en a tobblettel igy jarnek el. A tiltas viszont hulyeseg, ezt nem lehet megtenni.
2015. febr. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!