Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs extrém kis péniszem,14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs extrém kis péniszem,14 cm, de mégis alig érzek valamit szex közben. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van mintha vagy én lennék nagyon kicsi, vagy a nő tág...

De minden nőnél és már 8-al voltam.


Azért el tudok élvezni, de nem érzem túl kellemesnek így a szexet.

Állítólag Ők élvezik, eddigi partnereim legalábbis ezt mondták


Nem lehettek mind tágak...


Akkor mi lehet a gond?

20/f


2018. jún. 9. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen vastag?
2018. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4, 4.5 cm kb.
2018. jún. 9. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is szinte pontosan ugyan ekkora méretem van és én is ezt tapasztaltam mint Te. Alig tudtam elélvezni, mert nagyon gyengén éreztem. És a lány meg mikor betoltam neki akkor megkérdezte hogy bent van, közben már majdnem tövig bent volt...

Nem tudom mi az oka ennek, vagy a méret kicsi, vagy a lány túl tág, de inkább az utóbbi.


21/F

2018. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sokat vered, és megszoktad már a saját kezed szorítását, ami erősebb.
2018. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

három lehetőség van.

1.szólsz neki,hogy-szorítsd össze kicsit szerelmem!...ne ennyire mert kimegy a vér a farkamból,csak pumpálgasd finoman...jújjh...ezaaaz...

2.kutyában rácsapsz egyet a fenekére,amitől összerándul.

3.óvatosan benyúlsz 1 ujjal a fenekébe,ettől is kicsit összébb rándul a hüvely.

2018. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!