Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Mi a velemenyetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mi a velemenyetek egy teljesen kopasz fiatalrol? Lehet hogy ram is ez a sors var nemsokara :' (

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
JójÓ! De melyik részeden vagy kopasz,
2018. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első srác épp kopasz volt. Nagyon tetszettt, de nagy volt a táv, így nem lett semmi belőle.
2018. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elkerülöm őket.
2018. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de érdekelne, hogy miről van szó? Kemoterápia vagy pedig az a különös betegség, aminek nem tudom a nevét, de lényeg, hogy először foltokban elkezd kopaszodni az illető, majd teljesen elhullik az összes haja és a szemöldöke, szempillája is. Vagyis kb. az egész szőrzete. Utóbbi esetről tudok személyesen, és van felesége sőt családja is.
2018. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Ez honnét jött? Lehet csak simán genetika és lenyírja:D
2018. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nem semmi komoly csak kezdek kopaszodnj sajnos:( es inkabb letolom majd ha mar veszes
2018. jún. 12. 00:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokmindenkinek bejön.
2018. jún. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy kopasz. :D

Meg ha lany lennel ertenem, de egy pasinal szerintem ez abszolute semmi problemat nem jelent. Nekem is sok haverom kopaszodik mar 20 eves kora ota, sima genetika, ez van. Nem gaz

2018. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szexinek találom. Azt különösen, ha amúgy rendesen lenne haja, de leborotválja tükörsimára. :)
2018. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!