Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szakítsak vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele emiatt?

Figyelt kérdés
Már másfél éve vagyunk együtt barátnőmmel, én 18 ő 16 éves. Fél év után kb megengedte hogy megujjazzam és ez azota is tart engedi és élvezi is nagyon, viszont hozzám ilyen téren egy ujjal se akar hozzámnyulni éps már nagyon zavar hisz nekem is vannak igényeim, próbálom neki sokszor felhozni a témát de még csak beszélni se akar rola, egy szot se tudok kihuzni belőle hogy miért. Tudom hogy lehet hogy még fiatal, de ugy gondolom hogy másfél év után azért illő lenne hogy megtudjunk beszélni egy ilyen dolgot egy kapcsolatban
2018. jún. 13. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ultimátum.
2018. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Keress egy másik csajt, aztán ha rájön dobd a fenébe. Tudod ki várna másfél évet és még nem is dugtatok :D De mi a fa@sznak ujjazod ingyen? Ha ő nem csinál semmit te miért?
2018. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, gondoltam rá hogy addig nem csinálom neki míg ő se nekem de nem tudom megállni :D
2018. jún. 13. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy neki az első? Lehet csak azért nem akar kényeztetni,mert fél h esetleg vmit rosszúl csinálna. Mikor ujjazod fogd meg a kezét és irányítsd a farkadhoz ha látja h ezt Te mennyire élvezed akkor utána biztos neki is megjön a kedve :)
2018. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Fú...lány vagyok, de a helyedben szakítanék vele.
2018. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, probáltam azt is hogy finoman odahuzom a kezét és hátha, azt se engedi, mikor ráeszmél hogy mit is akarok gyorsan elhuzza a kezét
2018. jún. 13. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
És csak ezt nem szereti csinálni? Vagy a 1,5 év alatt nem is szexeltetek?
2018. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hozzám se ér, egy polot nem vesz le rolam, és szex sincs nyílván
2018. jún. 13. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is szexeltek még... beszélj vele. Ha ő erre még nem kész de te igényelnéd, dönts..vársz még, kivársz, vagy szakítotok.
2018. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbálj meg vele beszélni azért, ültesd le szépen, és ne hagyd annyiban! Lehet tényleg az van a háttérben, hogy izgul, és fél, hogy elrontaná. Nyugtasd meg, hogy semmi ilyen nem fog történni, segítesz, együtt léptek a következő szintre, nem fogod kinevetni vagy bármi ilyesmi, megbízhat benned, stb... Viszont másfél év az mégiscsak másfél év, te jó ég, minimum beszélni kellene erről, nem elhúzódni és megkukulni. Én drukkolok, remélem sikerül megbeszélni a dolgokat, és kibújik a szög a zsákból! ;)


24/L

2018. jún. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!