Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek tetszik az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik az, ha egy lány össze tudja szorítani a hüvelyét?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és pár nap múlva ott fogok aludni a barátomnál, és gondolom hogy el fogom veszíteni a szüzességem. Nemrég rájöttem önkielégítés közben, hogy össze tudom szorítani a hüvelyem. Nektek tetszene az, ha a lány ezt csinálná? (a srác is szűz)

2018. jún. 14. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Minden nő össze tudja szorítani a hüvelyét.
2018. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
imádom!
2018. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

szűzként Örülj inkabb annak ha el tudod lazítani a huvelyizmaidat.


Amúgy pedig a hüvely indokolatlan osszehuzogatasa nekem különösebben nem kedvencem

2018. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Igen, szorítsd meg a baràtodat.
2018. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt hittem nem mindenki tudja azt hogy hogyan kell összeszorítani.
2018. jún. 14. 15:16
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

:D én nem tudom.

Megmutatod?

2018. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Minden nő képes rá, de nem mindenki tudja vagy szokta. A férfiaknak általában szokott tetszeni, hiszen szűkebbé válsz addig, amíg szorítod. Ez főleg akkor igencsak fontos, ha alapból tágabb a hüvelyed. De a nőket is hamarabb orgazmushoz segíti az ilyen jellegű izommunka. Nekem spec az ilyen orgazmusok az igazán fergetegesek. 34N
2018. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Elso alkalomkor felesleges ilyen ,,trukkoket,, bedobni. Izgalmas lesz ez nelkul is. Ez mar csak kesobb, amikor valami ujdonsagokat fogtok mar felfedezni. Sokan tudjak. De tobbnyire a legtobben akkor csinaljak, amikor megallnak. 2-3x osszehuzzak magukat utana folytatodik a megszokott mozgassorozat.
2018. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
99%
Inkabb a lazitasra koncentralj az elsonel. Amikor mar belerazodtatok es megy fajdalom nelkul (altalaban kb 3-4. alkalom), akkor meg lehet probalni. De elarulom, hogy ha benned van egy penisz, akkor sokkal nehezebb ez a mutatvany :D foleg amikor kapkodod a levegot ossze vissza... de majd meglatod
2018. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Hadd csinálja, ahogy akarja. Nem törvényszerű, hogy mindenkinek fáj az első (nekem se fájt). Meg attól, hogy valaki szűz, ne kezeljétek már úgy, mintha semmit se tudna és semmit se csinálhatna, ami jólesik neki. Anno belém is elég sokan belém akarták beszélni, hogy mit tudhatok én, hiszen elvileg tapasztalatlan vagyok, de hát egyáltalán nem volt igazuk. A szex sokaknak ösztönösen jön, és nem minden lány görcsöl rajta. Ha szorítani akar, hadd szorítson, legalább már jó korán megedzi vele az izmait és hamarabb megtanulja, hogyan kell jól és jókor csinálni. Szerintem egyébként sokkal könnyebb akkor szorítani, amikor ki van töltve a hüvely, mert egyrészt a sráctól is jön majd a visszajelzés, másrészt jobban lehet érezni, hogy milyen erősen sikerült, hiszen van mire rendesen ráfeszíteni.
2018. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!