Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek tetszik az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik az, ha egy lány össze tudja szorítani a hüvelyét?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és pár nap múlva ott fogok aludni a barátomnál, és gondolom hogy el fogom veszíteni a szüzességem. Nemrég rájöttem önkielégítés közben, hogy össze tudom szorítani a hüvelyem. Nektek tetszene az, ha a lány ezt csinálná? (a srác is szűz)

2018. jún. 14. 14:47
1 2
 11/19 Deflohelp ***** válasza:
84%
Igen.
2018. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2018. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Annyira ugyse tudod osszeszoritani a huveleyed hogy fajjon a sracnak. Amugy meg inkabb legyen szuk egy punci mint tag ahol semmit sem erzek.
2018. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Igen, tetszik!
2018. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Őszintén. ? Nem. Legyen feszes a puncija alapból, de nekem ne szoringassa a farkam. Én sem szorongatom a nyakkát :D
2018. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%
Régebbi partnerem világbajnok volt ebben! És valóban nem minden lány találja meg ezt a kis "trükköt", pedig erősíti a hüvelyizomzatot, és kellemes feszes kis puncit kölcsönöz a tulajdonosának, és a "használójának" egyaránt! :-) Te valószínűleg vagy olyan tüzes lány hogy nem kell arra koncentrálnod, hogy lazíts! Az elején légy laza, és közben szorongasd meg a dorongot! Hadd tudja meg a legyény, hogy hol lakik a magyarok istene!
2018. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom,h nem tudtuk meg hogyan is telt a hétvége :(
febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Erősen túlértékelt skill.


Engem pl. inkabb zavar mint hogy élvezném


Épp elég, ha a csaj hozzám tágul, ne álljon neki még hősködni utána a hüvelyizmaival. Nem attól fogom őt élvezni.

febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as, sőt!
febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!