Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket izgat ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket izgat ha egy pasi szereti, ha a húgycsövét izgatják?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdés szól. Érdekelne az általános hozzáállás a lányok részéről - mit gondoltok, ha egy pasi szereti, ha izgatják a húgycsövét? Bejön, izgat, vagy inkább taszít titeket?

2018. jún. 14. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
semleges...engem mért izgasson hogy a pasit mi izgatja? Téged izgat hogy én attól élvezek el ha kinyalnak?
2018. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Neem.
2018. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2018. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Hol van a férfinak a hugycsöve?🤔😅😅 és hogy izgatja azt ?
2018. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Belülről izgatod? Mert ha csak kívülről, az pl nyilván izgató, bár én megnézném a belső izgatást is, csak ahhoz kell valamiféle eszköz is, gondolom. Mondjuk feldugsz bele egy tollat és rezegteted?

Nagyon régen chaten volt egy faszi, aki feldugott magának egy körzőt, aztán egy vonalzót. Mondjuk az már nekem is bizarr volt kicsit, de 15 évesen jó buli volt nézni, az kicsit izgatott.


Huhh, szófosásom lett :D


24N

2018. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Itt elég sokféle húgycsővibrit lehet kapni fiúknak és lányoknak is. :) Bár ezek inkább uniszex játékok. :)


[link]

2018. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hugycső vibrator férfinak??!!😨😨 és az nem faj nekik ? Nem tudom ezt eklepzelni hogy hova dugná fel és hogyan
2018. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Mi szeretjük.
2018. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem izgat de nem is taszít engem

Semleges

2018. okt. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert még nem volt ilyen pasim. Ha lenne, nem zavarna, de különösebben nem is hozna lázba, hogy ő erre izgul.
2018. okt. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!