Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen érzés amikor csiklónál elélveztek?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen lefagy az agyam, elkezdek mindenhol zsibbadni, nem tudom kontrolálni a mozdulataim vagy a hangokat amiket kiadok magamból. Érdekelne, hogy más, hogy éli meg ezt.

2018. jún. 15. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Bizsergő.
2018. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanúgy,mint te is. Megszűnik a külvilág és nem tudom szabályozni a nyögéseimet
2018. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Olyankor kissé tompán hallok, kiengedek magamból mindent, bizsergek puncitól felfelé, és átadom magam annak a kb 10 másodpercnek😊
2018. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak pár pillanat az egész orgazmus. Annyi, hogy utána érzékenyebb lesz a csiklóm.

Egyébként fura, hogy az oda vezető út sokkal jobb érzés. Arra törekszem, hogy eljussak a csúcsra, de mégsem akarom, hogy vége legyen...

De egyébként, legtöbbször muszáj beleharapnom a párna sarkába, hogy ne ordítsam el magam.

Szóval, jó érzés, igen.:D

2018. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
79%
A hangomat még éppen vissza tudom fogni, a testemet viszont nem tudom lefogni, egyszerűen fantasztikus. :)
2018. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Egy kolléganővel fordult elő, hogy hosszú játék után ő nyúlt magához, mert egyre izgatóbb volt az egész testén a játék. majd közben én a talpát kezdtem kényeztetni, amire bekövetkezett az önkívület, teljes felső testén. A csiklandozott talp viszont szinte mozdulatlan maradt, viszont fenntartotta az izgalmat. Nem feledem.
2020. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!