Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megérteni ennyi év után hogy nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Egyetemről ismerem. Most már 4 éve. Csoporttársak voltunk. Kb 3 éve szerelmet vallott nekem, ajándékot hozott, udvarolt. Én akkor visszautasítottam. Kínos is volt mert a termekben mindig kerültük egymást. Én már végeztem az egyetemen,ő csúszott egy évet, tehát jövő januárig még sulis lesz. Tavaly májusban láttuk egymást utoljára személyesen. Többször is írt nekem hogy találkozni akar velem de mindig elutasítottam. A héten ismét írt, volt egy szakdogával kapcsolatos kérdése, mert ő most írja. Arra válaszoltam röviden. Majd megint elkezdte hogy tudja már sokszor kérdezte, de nincs kedvem találkozni vele, mert szeretne látni. Már unom ezt az egészet. Nem válaszoltam neki. Erre látom reggel hogy annyit írt,hogy na jó most már feladta.

Most erre megint mit írjak? Van barátom is, dolgozok is, és amúgy sem akarok vele barátkozni. Már mondtam szépen is, csúnyán is de semmi nem használ.

Szerintetek miért nem lehet megérteni évekkel később sem ezt?

23N


2018. márc. 4. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk ne irj semmit, föleg ha utoljára azt irta hogy most már feladta. minek irnál bármit? hogy ujra irjon rá valamit amire te megint irsz?


ne válaszolj, majd elkopik

2018. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ne válaszolj vagy tiltsd le az üzeneteit.
2018. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

"Most erre megint mit írjak?"


SEMMIT

2018. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jójó. Nem nyitottam még meg ezt az üzenetet. Annyira idegesítő ez az ember. Az a baj senkivel nem volt jóban az egyetemen sem, azért tőlem kérdezte most a szakdogás kérdéseit.
2018. márc. 4. 14:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyire egyértelműen utasítottad el? Megmondtad neki, hogy nem akarsz tőle semmit, vagy csak célozgattál?
2018. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyakor a kitarto es az idegesito emberek kozott, keves a kulonbseg.

[link]

2018. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyértelműen utasítottam el akkor is mikor bevallotta hogy szerelmes belém. Megmondtam neki hogy sajnos én nem érzek semmit és nem akarok vele lenni.

Most meg van barátom úgyhogy nem célozgatok én.. Egyenesen megmondom amit gondolok.

2018. márc. 4. 14:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak hülye és értetlen. Azért kérdeztem vissza, mert nem mindenki egyértelműen adja a másik tudtára, hogy nem akar tőle semmit, akkor meg persze érthető, hogy a reménykedő fél próbálkozik. Akkor a legjobb, ha nem kommunikálsz vele, hiszen te már megmondtad neki, mi a helyzet. Esetleg még megmondhatod neki, hogy keressen más barátokat, nem csak te vagy a világon. A sulit meg egyedül kell befejeznie, a vizsgán nem lesz ott vele senki.
2018. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amikor nem volt baràtod akkor se kelett volna igaz? Semmi jelentősége hogy most van. Azt kellett volna neki megmondanod hogy pl nem szimpi,ronda,alacsony,kövér akármi ami taszított téged benne. Azt hamarabb megértette volna!
2018. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Csak utána meg sajnáltatta magát, hogy ő nem kell egy nőnek sem, akárhogy próbákozik, mindenki csak visszautasítja. Majd olyanokat kamuzott nekem hogy neten talált egy lányt akinek utána elvette a szüzességét ... De olyanokkal is próbálkozott hogy ő 20cm-s mérettel van megáldva. Azért ezek után nem tudom mit vár.

Gondolkodok a tiltáson,elég drasztikus de már borzasztóan unom hogy nem száll le rólam.

2018. márc. 4. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!