Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy meleg barátom aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg barátom aki nagyon messzi lakik, tatabána környékén, és szeretne velem találkozni, azonban én nem akarok vele egy bu*ibárban összefutni főleg nem a szauna 69 ben, mert csak oda jár fel pestre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem érti meg hogy miért nem akarok a meleg szaunába menni, hetero vagyok, de igazából ezt sem hiszzi el rólam, de ez mellékse. de még ha meleg lennék, akkor sem akarnék meztelenkedni egy rakat vadidegen meleg elött...
2016. nov. 24. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha heteró vagy, minek találkoznál egy meleggel?


Ő csak tipikusan melegeknek való helyen akar talizni, Te, nem... Akkor minek találkozol vele?!


Te lehet csak sima barátként akarsz talizni vele, ő viszont, megítélésem szerint "be akarna fűzni"...


Gondolkozz el, egyáltalán minek találkoznál vele...

2016. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szauna 69-be én sem mennék... Próbálj hatni rá, hogy máshol találkoztatok. Egyébként látott már meztelenül? Lehet, hogy ezért akar oda vinni.
2016. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
haverok vagytok? miért nem mentek el valami más helyre? beülni sörözni vagy valami..miért akarna mindenáron melegbárba menni?
2016. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Na, ha hetero vagy, akkor minek akarsz találkozni, pláne ha ilyen nehézkes, hogy ilyen messze lakik. Nem elég nagy ritkán egymásra írni Face-n, vagy valami hasonló vackon? Meg egyáltalán minek találkozgatsz annyit? Miért nem csajozgatsz, meg azokkal foglalkozol, meg mondjuk valami értelmes dologgal töltenéd az időd....vagy ennyi szabadidőd van?
2016. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hiszi el, hogy heteró vagy akkor valszeg csak hajt rád :D


Én meleg létemre sem mennék soha ilyen helyekre, de ha már mindenáron találkozni akar mondd meg neki, hogy kizárólag normális helyen .

2016. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!