Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzted meg a barátnőde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzted meg a barátnődet arról, hogy igenis szép meztelenül?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi,hogy miket mondtál,vagy tettél konkrétan azért,hogy old a barátnőd gátlásait.

Csak olyan eset érdekel,ahol a nő/lány valóban gátlásokkal küzdött és nehezen tárulkozott fel a barátja előtt.


2018. jún. 17. 00:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
26N
2018. jún. 17. 00:11
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Feltettem ide GYIK-ra róla 1-2 képet. Aki kért, annak mutattam puncisat is, külön privátban.


Hát had ne mondjam: Kaptam akkora sallert a lánytól amikor kiderült, hogy alig álltam meg a lábamon (megjegyzem, hogy elég erős testalkatú vagyok).


De aztán pár nappal később beszélt erről a keresztanyjával, és az felvilágosította, hogy most ne azt nézze már, hogy megmutattam ország-világnak (persze arc nélkül), hanem hogy megtettem ÉRTE. Attól kezdve egyre bátrabb lett. A végén sajnos túl bátor is...


Megcsalt a ribizli, de mindegy, ez már a multé. Akkor is büszke vagyok magamra, hogy segítettem egy -akkor még rászoruló, aranyos- lánynak.

2018. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

" hogy megtettem ÉRTE. "


mit is tettél meg érte pontosan?

oké,hogy felraktad ide.És? Mi az összefüggés?

2018. jún. 17. 00:18
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, a válaszodból ítélve te még nem nagyon tettél fel ide képet egyetlen cuki-szexi testrészedről sem, amire addig azt hitted, hogy nem túl kelendő (vagy esetleg pont hogy taszító)


Ezt most olvasd el újra, és ha van még kérdés megírom neked privátban. Nem szeretném hogy lepontozzon a sok konzervatív

2018. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
kérdésem változatlan.
2018. jún. 17. 00:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem rezzentem, amikor kibújt a ruhájából és úgy vetettem rá magam, mint egy bombanőre. Nem azért, hogy ne sértődjön meg, hanem mert egy nem túl jó testalkatú lányhoz sem tudok másképp közeledni. A testének minden zegzugát ugyanazzal a hévvel csókolgattam végig, mint bárki másét. El sem akarta hinni, hogy ennyire fel tudott izgatni. Azt hitte, hogy undorodom tőle (a kis butus). :)
2018. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak mondani kell, hanem őszintén gondolni is. Ezen felül a tetteid, a kapcsolatotok, a szexuális életetek minden kételyt eloszlat; ahol pedig ez ennek ellenére sem sikerül, ott már egyéb baj van.
2018. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
#2, teljesen hiteltelen, hogy egy nő helyeselje azt, hogy a párod intim testrészeit közönség elé tárod. Szerencse, hogy ezt írtad, így számomra kiderült, hogy ilyen nem történt. A kicsit is önbizalomhiányos lányok fölöltözve se szeretik hagyni a fotózást, nemhogy meztelenül, a féltett részeikről...
2018. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát igen..
2018. jún. 17. 00:56
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Elnézést.... Az én barátnőm SZÉP volt meztelenül(is).

Más kérdés,hogy el is hagyott,de ez az én problémám.Nem hinném amúgy sem,hogy létezne csúnya nő(nyílván hanyag igen,de ez megint más téma),én azt gondolom,hogy valahol mindenkinek megvan a párja.


Még nekem is.A fenébe jól elbújt!

2018. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!