Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzted meg a barátnőde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzted meg a barátnődet arról, hogy igenis szép meztelenül?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi,hogy miket mondtál,vagy tettél konkrétan azért,hogy old a barátnőd gátlásait.

Csak olyan eset érdekel,ahol a nő/lány valóban gátlásokkal küzdött és nehezen tárulkozott fel a barátja előtt.


2018. jún. 17. 00:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
66%
Emberesen megbäsztam.
2018. jún. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Vele fürödtem

és megkérdeztem hogy szerinte mégis mia ráktól van merevedésem?


Csak mert ha ronda lenne akkor fél6 maradna.


Meg sex után nem engedtem,hogy rögtön felvegyen valami göncöt.

És persze sokszor mondtam neki,hogy szép és sexi.


Nem mondom,hogy átment topleszbe,de legalább itthon mer meztelen lenni.

2018. jún. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ez nagyon aranyos:)
2018. jún. 17. 02:57
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Bármikor, bármiért meztelenül látom, merevedésem van, amit lát is, és mosolygok mint a vadkörte! 😊

Sajna most éppen nincs még ruhában barátnőm se... 😞

2018. jún. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Keszitettem Rola kepeket, fotos vagyok, igy profi geppel es utomunkaval.


Erotikus - akt kepeknek csinaltam meg, h megmutassam neki, h szamomra mennyire szexi.


Nem toltottem fel, mint a kerdesre valaszolo idiota sehova sem. Neki mutttam meg. Jol jottek, nagy jol estek neki, leginkabb mikor piros napok voltak, meg mikor edzesre ment.


Egyebkent felnott kategoriban szoktunk egyutt igazi homemade dolgokat nezni, akkor el szokott kepedni, h mennyire jo no. Ergo mennyivel rosszabb nok is vannak :) Noi logika. Versenyszellem :)


Nekem labfetisem van, nem rejtem veka ala. Azota, h allandoan a labait fotozom, szandikkal lepem meg, azota ugy jar azokon mint egy kiralyno :) most feher a nagylabujjan, a tobbi pedig piros. Jol passzol a hasonlo szinu hilfiger papucshoz...

Talan ezert jegyeztem el...mert egy istenno. Az en szememben.

2018. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Megmondtam neki, hogy csinos, és szexi. És láthatta, és tapasztalhatta, hogy ez igaz :D


Miért, neked mi a bajod magaddal? :)

2018. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Állandóan dicsértem csokolgattam simiztem
2018. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!