Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kiábrándító a nőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító a nőnek, ha menet közben megáll a férfi, meg lassan csinálja, hogy próbálja húzni az orgazmusat?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 04:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem hiszem, hogy az lenne, szeretem a tempóváltást, meg azt is, ha lassabb és gyengédebb a dolog.
2018. jún. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Iszonyatosan idegesítő lenne, főleg, ha majdnem elmentem volna. Húzni nem fogja, mert abbahagynám és többet nem látna.


Semmi gond ha elmegy, lesz második menet, de ne vegye ki ha látja, hogy majdnem elmegyek.

2018. jún. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
€n inkább pózt váltok olyankor.
2018. jún. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem szeretem, ha abbahagyja mielőtt elmegyek. Felidegesít, utána meg elmegy a kedvem.
2018. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

A válaszadók fele már olyan dolgot kevert a kérdésbe, ami nem is szerepel benne.


Másrészt ha a férfi húzni akarja az orgazmusát, akkor mondjuk egy ideig orálisan kényezteti tovább a nőt. Ha a nő közben elmegy, akkor kis pihi és lehet folytatni.

2018. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
#5 Nem. Ha majdnem kész egy hüvelyi orgazmus, nekem ne akarjon nyalni. Vagy ne csodálkozzon, ha nagyon dühös leszek.
2018. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
@6: de itt szó nem volt arról, hogy a férfi akkor lassít, amikor a nő orgazmus közelébe kerül; az egy teljesen más helyzet.
2018. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Huuuuuu az ingerült pitsák..... Jah, de ha orgazmus közeli vagy és abba hagyja, utána 2-szer akkorát élvezel! Még jó, hogy a férfiak a sex mániások......
2018. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha a nő van orgazmus közeli állapotban, akkor eszembe nem jutna a sajátomat késleltetni, hiszen így egyszerre mehetünk el. A kérdés arra szólt, amikor a sajátomat akarom késleltetni, hogy tovább bírjam.
2018. jún. 17. 10:51
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem kiábrándító egyáltalán, hiszem azért csinálja, hogy a nőnek is minél tovább jó legyen. Max az "5 percig tudom élvezni, utána unalmas" típusú nők nem örülnek ennek. De az ilyen szerintem ne is szexeljen. Amúgy a pózváltás jó módszer rá, plusz ha nem akarod, hogy tudja a csaj hogy majdnem elmentél, akkor ez a legjobb.
2018. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!