Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a gondolat menet mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a gondolat menet mennyire helytálló?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__42586..


A válaszolók nagy része azt írja, hogy azért van fent sok szép lány társkeresőn, mert ugyan a valóságban sok férfinak kellenének, de csak használati tárgyként. A társkeresőtől azt remélik, hogy találnak normális fiút akivel érzelmi kapcsolatba kezdhetnek.


Én évekig vtam társkeresőn és nagyon kevés sikerem volt, 500-ből 50 lány, ha vissza írt az üzenetemre, ebből 5-tel jutottam el oda, hogy találkoztunk és már 1-gyel sem tartom a kapcsolatot. Én sztem egy érzelmes, kedves fiú vagyok és egy szerelemmel teli kapcsolatot szeretnék.

Persze tavaly ősszel meguntam a társkeresőket és töröltem mindről magam.


A kérdésben leírt gondolat menetet követve ezek szerint ronda vagy béna vagyok? Vagy rossz a gondolat menet és én hiszem jól, hogy a társkeresőkön a lányok túlnyomó részt azért vannak fent, hogy szórakozzanak, növeljék az egójukat? Kinek mi a véleménye? Tapasztalatok?



2013. ápr. 21. 13:28
 1/3 Vackorka ***** válasza:

A nők azért vannak fent mert:

1.Szórakozásból

2.Ego növelés

3.Mert az utcán senki nem meri őket leszólitani és remélik itt több szerencsével járnak..

4.Mert mind puhap*cs aki körbe veszi őket, egyse igazi férfi, és remélik itt talán találkoznak egyel.


Ha 500ból jo ha 50 irt vissza a leveledre, azon nem csodálkozom, minden bizonyal szokásos sablonos szöveget irtál neki, hogy: Szia! van kedved ismerkedni? vagy Szia! nagyon aranyosnak tünsz és szivesen megismernélk ha te is gondolod.


Na ezek azok a levelek amitől a nők kikészülnek, naponta 50 ilyen üzenetet kapnak, és azért nem reagálnak az efajta levelekre. Ha azt akarod hogy válaszoljanak a leveleidre akkor olyat kell irnod neki ami felkeltu a kiváncsiságát, amilyet senki nem ir nekik :) Hidd el az bejön nekik és válaszolni fognak :)

2013. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igazad vann!! a legtöbb lány azért van fenn társkeresön h nagyobb legyen az EGOja többek közt én is azért lépetm fel! de ott megismertem 1 srácot rendes volt és talizni akart ! találkoztunk és már nem csak 1 srác haném 1 éve a völegényem!!

Szerintem ne irj rá egy lányra se ha tetszik! várd meg mig ök keresnek ha 1 lánynak bejösz ugyis rád ir vagy tetszikeli a képed!!

2013. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lakiferiii válasza:
SZtem ez nem igaz, a csajszik ugyan úgy keresnek buliba mint webes társkeresőn.... mármint nem az a céljuk, a webes dologgal, hogy végre olyat találjon aki megbecsüli.... ugyanúgy leehet találni normálisat weben mint az életbe....
2013. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!