Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hiszi el a barátom h szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el a barátom h szűz voltam?

Figyelt kérdés

Nem hiszi el egyszerűen..csak azért mert nem véreztem (jó 5 éves tamponhasználat). Olyan szűk voltam h nem ment be konkrétan a farka és utána vagy 5ször kiszorult utána is..lassan csinálta mert mondtam h fáj.

A lényeg h nem hiszi el h ő az első, elvileg azért nem, mert már volt szűz lánnyal aki sírt és vérzett, és mikor beleélvezett nem folyt szét a sperma... míg nálam igen. Ebben az a vicc h gumival csináltuk...-_-

Ez tényleg igaz fiúk? Miből tudjátok h egy nő nem.szűz? Sztem max a viselkedéséből, ha még nem százan mentek át rajta.

És még most is szűk vagyok. Szóval azt ne írjátok. Állítása szerint már volt jópár nővel. El is hiszem neki.


Igazából lényegtelen, csak kissé megdöbbentem, miután végig attól rettegtem h mit fog szólni a pasim h még szűz vagyok 23 évesen...


2018. jún. 20. 00:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves pasi...

Túl hosszú jövőt nem jósolok ennek a kapcsolatnak, ha már most hazugnak tart.

2018. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az is vagyok..azt mondtam neki korábban h volt már pasim, ami nálam valószínűnek is látszik.
2018. jún. 20. 00:19
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
Most akkor szűz voltál, vagy nem?
2018. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom h ilyen tusko a csavod.
2018. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szűz voltam. Pasim se volt. Csak nem akartam mindent az orrára kötni
2018. jún. 20. 00:37
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

A következő pasival akkor szexelj amikor megvan a menszid, és sirjál is.

Ezek szerinte ez kell ezeknek a kisfiúknak.

2018. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ja, ez jó ötlet XD, de nem lesz kövi, mert amúgy minden ok a szex is jó, szeret is, én is őt...
2018. jún. 20. 00:53
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
elég butuska pasid van ...
2018. jún. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az tény h nem az eszéért szeretem :) de nagyon jóindulatú
2018. jún. 20. 01:06
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért jópofa vagy jó humorral. Ez máris főnyremény neki, a többi csak bónusz (ha már se vérezni se sirni nem akarsz).
2018. jún. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!