Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hiszi el a barátom h szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el a barátom h szűz voltam?

Figyelt kérdés

Nem hiszi el egyszerűen..csak azért mert nem véreztem (jó 5 éves tamponhasználat). Olyan szűk voltam h nem ment be konkrétan a farka és utána vagy 5ször kiszorult utána is..lassan csinálta mert mondtam h fáj.

A lényeg h nem hiszi el h ő az első, elvileg azért nem, mert már volt szűz lánnyal aki sírt és vérzett, és mikor beleélvezett nem folyt szét a sperma... míg nálam igen. Ebben az a vicc h gumival csináltuk...-_-

Ez tényleg igaz fiúk? Miből tudjátok h egy nő nem.szűz? Sztem max a viselkedéséből, ha még nem százan mentek át rajta.

És még most is szűk vagyok. Szóval azt ne írjátok. Állítása szerint már volt jópár nővel. El is hiszem neki.


Igazából lényegtelen, csak kissé megdöbbentem, miután végig attól rettegtem h mit fog szólni a pasim h még szűz vagyok 23 évesen...


2018. jún. 20. 00:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség elvesztése nem mindig jár vérzéssel. Én is voltam már szűz lánnyal, egyébként nem is egyszer. Az egészről csak annyit, hogy a pasid lehetne egy kicsit, hát hogy is mondjam, intelligensebb...
2018. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%
18-as a nőkkel is ugyan ez a baj. Meg úgy általában az emberekkel, hogy 1-2 tapasztalat után azt hiszik minden ember egyforma. Testileg, lelkileg egyaránt
2018. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

#22

18-as vagyok. Lehet, hogy sok ilyen van nőben is, de szerencsére vannak kivételek, én is olyan vagyok, hogy kapcsolat elején nagyon figyeltem, hogy mi tetszik a másiknak, kommunikáltunk, hogy mit szeret, stb. Össze kell csiszolódni teljesen, hogy igazán jó legyen a szex.

2018. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
66%
Mert egy tudatlan blfsz
2018. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg "gratulálok" hogy ilyen sok eszűt, kedvset és "normálisat" sikerült találnod...
2018. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Na meg te hozzáállásod és egyebek se stimmelnek, száz sebből vérzik amiket és ahogyan leírtál... tele sztereotípiáktól kezdve mindenfélével...
2018. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Nem akkora gond csak meglepett, én is kinevettem mert annyira röhejes volt a feltételezés. Most vagy elhiszi amit mondok, vagy nem.


A hazugságról meg csak annyit h nem szép tudom, de mikor megismerkedtünk akkor ő idegen volt nekem. Azért ha vki szűz 23 évesen ahhoz nem mindenki áll úgy hozzá ahogy,kellene (mert amúgy mindegy h szűz e vagy sem)

2018. jún. 20. 18:31
 28/29 anonim ***** válasza:

A pasid kuka, de most rögtön. találsz ezer olyat aki megbecsül és szeret.

Fiatal felnőttként vesztettem el én is a szüzességem. A párom nagyon tetszett, hihetelenül lotyósan viselkedtem az irányába egészen magáig az aktusig (előtte csak egy bénára sikerült csókom volt mással) és mégis elhitte, hogy nem voltam még senkivel. Pedig simán hihette volna, hogy végszoptam egy focicsapatot.

2018. jún. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Szeret engem, félreértettétek.. :) megbeszéltük ezt, annyira nem nagy téma. Inkább abból adódik h aki ránk néz az mondjuk elsőre, a külsőségek alapján nem érti miért járok vele (nem vagyunk egy kategória, nem csak a kinézet hanem sok más minden miatt). Egyébként érdekes mert én máshogy látom ezt, az én szemembe ő nagyon helyes :)
2018. jún. 21. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!