Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hiszi el a barátom h szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el a barátom h szűz voltam?

Figyelt kérdés

Nem hiszi el egyszerűen..csak azért mert nem véreztem (jó 5 éves tamponhasználat). Olyan szűk voltam h nem ment be konkrétan a farka és utána vagy 5ször kiszorult utána is..lassan csinálta mert mondtam h fáj.

A lényeg h nem hiszi el h ő az első, elvileg azért nem, mert már volt szűz lánnyal aki sírt és vérzett, és mikor beleélvezett nem folyt szét a sperma... míg nálam igen. Ebben az a vicc h gumival csináltuk...-_-

Ez tényleg igaz fiúk? Miből tudjátok h egy nő nem.szűz? Sztem max a viselkedéséből, ha még nem százan mentek át rajta.

És még most is szűk vagyok. Szóval azt ne írjátok. Állítása szerint már volt jópár nővel. El is hiszem neki.


Igazából lényegtelen, csak kissé megdöbbentem, miután végig attól rettegtem h mit fog szólni a pasim h még szűz vagyok 23 évesen...


2018. jún. 20. 00:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Muszáj kompenzálni a hiányosságaimat :) a szüzességvonat akkor már elment ezek szerint, mindegy azért vicces h korábban tényleg sokat aggódtam miatta most meg az ellenkezője miatt..
2018. jún. 20. 01:25
 12/29 anonim ***** válasza:
61%
Túl van ragozva ez a szüzesség dolog minkét részről. Vizen meg nem látszik a kacsanyom.
2018. jún. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Èn baràtomnak is volt egy ilyen fellàngolása miutàn megtörtènt az első együttlét. -.-

Elösszőr csak ujjàt tette be, és megàllapította hogy nem érzi a szűzhàrtyàm, és én biztos titkolom hogy màr nem vagyok szűz. Mert van volt szűzzel és neki érezte .

Hàt köpni nyelni nemtudtam XD Értetlenül néztem, aztan màr nevettem rajta, ami rontott a helyzeten, még jobban azt hitte h hazudok.

Aztán vegülis rájött magàtol hogy az vagyok. Nagyon sokat szenvedtünk mert nagyon fájdalmas volt, és több alkalommal is véreztem.

2018. jún. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérded, miből tudjuk, hogy egy nő nem szűz?

Abból, hogy megmondja. Az én kapcsolataimban nem kellett azon agyalnunk, hogy vajon igazat mond-e a másik.

De abban is igazad van, hogy a viselkedéséből is lejön. Ahogyan elmondtad, abból nyilvánvalóan látnia kellett volna, hogy szűz voltál. Ha jól értem, azért nem akkora gond ez nálatok, lassan el fogja hinni. Ezt a sperma szétfolyás dolgot nem értem, még sosem hallottam ilyenről. A sperma eleinte nem folyik, hanem olyan alvadt-féle, azután pár perc után elfolyósodik. De ez nem a nő szüzességén múlik, és csak az első menetnél van így, másodszorra már híg, folyik.

Érdekes eset, mindazonáltal...

2018. jún. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én se véreztem, és én tampont se használtam előtte. Egy kicsit kellemetlennek éreztem, de tudta a párom, hogy mindent vele éltem át, tőle kaptam az első csókot is. A szüzesség nem a vért jelenti, hanem a szemérmes, szégyenlős viselkedést. Ha a pasid ezt nem fogja fel, hát ez van.
2018. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én se véreztem. Nem hitte el az exem. Azt mondta, a szüzesség nem így néz ki.

Ráhagytam, de ahogy mondtam, már ex.

2018. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
33%
Ezek már csak általa kreált tébolyok. Alapvetően nem hiszi el szerintem, ahogy írtad is a külsőd miatt. Az, hogy az ő félelmei és kételyei mit szülnek meg a fejében, azzal már felesleges foglalkozni. Én nekem férfiként nem hitte el a volt barátnőm, hogy szűz voltam. Pedig én azért emlékszem, hogy simán látnia kellett volna rajtam. Meg elve minek hazudnék ilyenben? Nála is ezek a dolgok befolyásolták. Viszont ebből meg majd jön egy nagy probléma. Ami pl. az említett lánynál is volt. Állandó féltékenykedés. Ezt már most lehet borítékolni.
2018. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj a pasikkal, hogy van 1 tapasztalatuk, és azt hiszik, hogy az összes nő ugyanúgy működik. Nem ismerik a nőket. Én sem véreztem sőt, alig fájt, gondolom a tampont használat, vagy az, hogy előtte sokat pettingeltünk, ki tudja. Örülök neki, hogy nem egy sírós vérzős alkalom volt az első és elég idiót@ az a pasi, aki elvárja, hogy az legyen.
2018. jún. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én se véreztem, de nagyon fájt. Nem értem én se, miért hiszi azt a legtöbb pasi, hogy ez vérrel jár.
2018. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én megoldottam: mesi végén szexeltünk amikor már szinte semmi nem jön. A szex alatt véreztem rendesen. De nem voltam szűk és nem is fájt. Ennyi erővel én se voltam szűz!:D
2018. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!