Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem már korilag érett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem már korilag érett vagyok, hogy elvszítsem a szüzességem, de nem mincsen önbizalmam, Miert? (l)

Figyelt kérdés

koromat nem írnám le, de korulottem mar mindenki lefeküdt (nem egy!) sráccal es kirekesztbe erzem magam lassan. Ami igazából engem nem zavar de neha el gondolkozom ezzel a témával kapcsolatban es sokszor arra jovok ra, hogy szuzen fogok meghalni. Mert bátorságom lenne a szexre valami idegennel is akar de ami engem nagyon zavar az a puncim kinezete. Meg nem is tudnek lefekudni másokkal, alapjaban erkölcsi ok miatt, meg mar egy ideje tetszik nekem egy srac es ha lenne ingerem mashoz sem tudnam szerintem élvezni az egeszet.


Trollkodo kommentek hanyagoljanak, lanyok es fiuk velemenye egy arant johet, kivancsi vagyok mindenkiere.



2018. jún. 23. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi, mégis miért kéne azért lefeküdnöd mással mert manapság az a divat, hogy minél előbb szexelj és minél több fiúval?

Őszintén? Mondhatni ugyanezen gondolkoztam néhány éve, bár én nem ezért akartam lefeküdni valakivel hanem mert dolgoztak és a mai napig dolgoznak a hormonok. Volt lehetőségem? Csak amennyi csillag az égen. Megtettem? A nagy lótúrót. Nem, még mindig elvan mint a befőtt.


Nem tudom hány éves vagy, szerintem nem is igazán számít, mert a végső döntés kortól független a tied. Viszont vigyázz! Nem azért mondom mert az első életed legszebb estéje is legyen, hanem azért írom mert később megbánhatod, akkorra pedig már cs*szheted az egészet, akármennyit sírsz emiatt.


Az viszont nem változott mostanra sem, hogy azt hiszem szüzen fogok meghalni. Mindenki mondja-írja, hogy neeem, biztos nem, csakhogy az én esetemben enyhén szólva kacifántosabb a történet, pedig nem is vagyok leszbikus, hogy azt mondhassam, szimplán nehéz dolgom van.


L

2018. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es! :) van benne igazsag
2018. jún. 23. 01:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a punciddal?

Csak nem a szokásos..?

2018. jún. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor tedd meg, ha úgy érzed készen állsz rá, ne pesig azért, mert külső elvárásoknak akarsz megfelelni. Hidd el, nem leszel kevesebb azért, mert még nem feküdtél le senkivel. Sőt, a mai világban ez pont, hogy erény! A szexualitás szerintem nagyon komoly dolog, és szerintem pont ezért van annyi aberrált, lelkileg sivár ember, mert nem veszik elég komolyan. Az első szexuális élmény nagyon meghatározó, és sokáig kihatással lesz a továbbiakra is. Szerintem ne könnyelműsködd el!
2018. jún. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Korilag éretten" 17 évesen veszítettem el, a környezetemben utolsóként. Nem kellett volna elsietni... :)
2018. jún. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Enis ugyanigy voltam, szegyellos voltam stb. Szexeltem es teljesen megvaltoztam 😀 nekem adott onbizalmat
2018. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy idősebb, tapasztalt pasival megismerkedsz, azt nem fogja zavarni a puncid kinézete! F.
2018. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi is zavar lelkileg nem vagy felkészülve csak a tested "érett rá". Ergó nem vagy kész. Ez nincs összefüggésben a korral.
2018. jún. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Agyilag arra jutottam, hogy ez egy kamukérdés. :-))
2018. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom mi lehet az agyad helyen :D
2018. jún. 24. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!