Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem már korilag érett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem már korilag érett vagyok, hogy elvszítsem a szüzességem, de nem mincsen önbizalmam, Miert? (l)

Figyelt kérdés

koromat nem írnám le, de korulottem mar mindenki lefeküdt (nem egy!) sráccal es kirekesztbe erzem magam lassan. Ami igazából engem nem zavar de neha el gondolkozom ezzel a témával kapcsolatban es sokszor arra jovok ra, hogy szuzen fogok meghalni. Mert bátorságom lenne a szexre valami idegennel is akar de ami engem nagyon zavar az a puncim kinezete. Meg nem is tudnek lefekudni másokkal, alapjaban erkölcsi ok miatt, meg mar egy ideje tetszik nekem egy srac es ha lenne ingerem mashoz sem tudnam szerintem élvezni az egeszet.


Trollkodo kommentek hanyagoljanak, lanyok es fiuk velemenye egy arant johet, kivancsi vagyok mindenkiere.



2018. jún. 23. 01:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu kérdés...


De legyen...


Adok egy hasznos tanácsot, nő vagy így gyakorlatilag bármit megtehetsz. Ronda punci nincs! A punci az punci, legyen az salátás, lógó denevér, vagy foszlott barack.


A punciddal bármit elérhetsz, és a körítés a lényeg úgy is.


30F

2018. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!