Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha valakivel történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valakivel történt hasonló, akkor mi a legjobb, amit tehetek?

Figyelt kérdés

Bulizni voltam, és felmentem egy sráchoz. Nem volt szex, csak petting, meg egy kis orál. A végén a lábamra ment el, majd pár percre rá, megkért, h menjek el, mert ő el fog aludni, és nem akarja, h bárki (szüleivel lakik) meglásson. Már ez elég megalázó volt. Arról nem is beszélve, h jó adag sperma volt a lábfejemen, amit próbáltam letörölni, de a harisnya miatt, csak még jobban szétkenődött, a srác meg sürgetett, így vonakodva bár, de felvettem a cipőmet, és távoztam. Most éppen az első buszt várom, és picit több, mint egy óra múlva érek csak haza. Addig nem veheteme a cipőm, ami tiszta lucsok, és az csak egy dolog, h rohadt kellemetlen, meg majd szétfagy a lábam, de nem tudom, h a cipővel mi lesz. Ki lehet azt valahogy takarítani, vagy már mindegy neki, mert beissza, mire haza érek? Sajnálnám, mert szép kis topánka, de biztos nem tudnám jó szájízzel viselni, azzal a tudattal, h ennek a bunkónak a spermája ivódott a cipőbe... :/ Valaki járt már hasonlóképpen, h spermás lett a cipője, vagy spermás lábbal lépett a cipőjébe? Ha igen, mik a tapasztalatok, mire számíthatok, esetleg mit lehet tenni, h megmentsem a cipőmet? Gondoltam rá, leveszem, de minek, ha már úgy is olyan, és így is majd szét fagy a lábam. Meg a fekete harisnyán is igen feltűnő, a két tenyérnyi folt, így legalább a cipő takarja egy picit... :(

Összességében jó nagy szívás volt ez az este, én is jó hülye voltam, de ezt egy életre megjegyeztem! Soha többet random pasi, mert akárki lehet, róla sem gondoltam, h ilyen bunkó, h kérdezés nélkül a lábamra durrant, utána meg elzavar úgy ahogy vagyok... :( De meg is érdemlem, ha ilyen felelőtlen vagyok. Bocsi, h ennyit írtam, csak a pia beszél belőlem, meg az unalom várakozás közben.. Lényeg, h ha lehet szeretném legalább a cipőt megmenteni, ezért ha valakinek van hasonló tapasztalata, légyszi ossza meg velem. Köszi



2018. jún. 23. 05:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"Lányokat kérdeznék"


Nem, még sosem élveztettem hapsit a harisnyámra. El se tudom képzelni.

2018. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

7-es, ez marha jó amit leírtál, bár ott és akkor nem tudtam vna kivitelezni.


9-es Tudom, h gáz voltam én is, már majdnem egy éve nem szexeltem, mert nem megyek bele futó kalandokba. Viszont ez a srác teljesen elbűvölt, és el tudtam volna vele képzelni komolyabb dolgokat is. Sőt, ha tudom, h ez lesz, biztos nem mentem volna vele.. Nem fogom a piára, mert nem mentség, de ezt csúnyán benéztem... De a tanulságot levontam belőle, így ennyivel is több tapasztalatot gyűjtöttem. Még, ha fájdalmasat is...


Hát, eget rengető orgazmusom nem volt, de ahhoz képest, h főleg bugyin és harisnyán keresztül kézimunkázott és csak néha nyúlt be alájuk, igencsak jól esett a dolog. Amúgy meg én sem tettem sokkal többet, kézzel csináltam neki, bár egyszer kétszer megnyálaztam picit. Elég részeg voltam még akkor, szóval, ha akartam volna sem tudtam volna sokkal többet tenni. Levetkőzni tutira nem tudtam volna, és az orált sem nagyon akartam eröltetni, nehogy büfike legyen a vége. Szóval nem egy nagy történet, leszámítva a végét, h jól összegányolta a lábam, majd átváltott bunkóba.. Én meg megalázottan baktattam a buszállomásig, fejemben kavargó, gondolatok között, h ez meg mi a fene volt tulajdonképpen?!


Amúgy már haza értem, a cipőmet úgy néz ki, h sikerült kitisztítani, átmostam pár soron vizes ruhával, majd ha megszáradt, kiderül, h sikerült e megtisztítani a folttól, és a foltnak a szagától. Nagynehezen sikerült a harisnyát is levenni, gondoltam kidobom, de ahhoz azért még jó állapotban van, ezért majd bedobom a következő mosásba, ez annyira nem sürgős, mint a cipő. Egyébként vicces, mert valahányszor harisnya van rajtam buliban, reggelre tutira nem marad épségben (beakad, kilyukad, felszalad, kiégetik cigivel stb), így egyből dobom is ki, ha haza értem, bezzeg ennek semmi baja nem lett, simán kibírta az estét. Pedig most az egyszer nem bántam volna, ha tönkre megy... Mindegy is, megfürödtem, ettem pár falatot, közben úgy néz ki meg is fog jönni, és már az ágyamból írom e sorokat. Jó lesz már aludni egy nagyot! Nincs itthon senki, így csend van és nyugalom. Köszi a válaszokat, és az építő jellegű hozzászólásokat!

2018. jún. 23. 09:25
 13/29 anonim ***** válasza:
Én köszönöm, élvezet volt téged olvasni:)
2018. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Csak annyi tortent h kihasznalt. Meg akart dugni es amikor sikerult mar nem volt rad szuksege.

velem soha se tortent hasonlo, pont azert, mert annyi a tiedhez hasonlo tortenetet hallottam, h nem merek belemenni semmibe

De talan olyan sokat nem veszitek..

ja es ez nyilvan egy hatalmas g€ci volt, nehogy magadat okold

2018. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Aranyos volt hogy azt írtad hogy tanultál belőle. Ne általánosíts, nem minden férfi ilyen csak azok akikkel te futsz össze.

Egyet jegyezz meg: amilyenre értékeled magad olyanra fognák mások is (ez nem csak pasi témára vonatkozik)

Ha egyéjszakás lotyóként viselkedsz akkor úgy is fognak veled bánni, így ez a viselkedés teljesen korrekt volt.

Ha van tartásod a pasik sem fognak beléd rúgni.

2018. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Itt tobbsegben vsnnak a ferfiak, ne szamuts tul sok empatiara
2018. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekem üdítő volt olvasni ezt az őszinte írást, nyilván a pia is benne volt, de ezen az oldalon ez olyan ritka, a többség megjátssza magát.
2018. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

11# Nem is én élveztettem a harisnyámra, magától csinálta. Egyszer csak ehúzódott a kezemtől, aztán már csak azt éreztem, h egy jó adag meleg lötyi folyik szét a lábaimon. Kb 10 másodperc volt az egész, arra sem volt időm, h esetleg elhúzódjak... :/ De ez még csak hagyján, nem lett vna gáz, ha rendbe tudom szedni magam, de amint szóhoz tudott jutni egyből azt mondta, h le kéne lépnem, mielőtt össze futok valamelyik családtagjával, és már hozta is a cipőm és a táskám, és kísért az ajtó felé. Köpni nyelni nem tudtam, mire felfogtam mi van már a lépcsőházban voltam, csupa lucskos lábakkal. Szóval, hidd el, nem én akartam, h a lábamra élvezzen, ő intézte így.


14#

Nem dugtunk, csak petting volt, bár tudom ez a lényegen mit sem változtat. Neked van igazad, hisz okos ember más kárán tanul. :) Nem vesztettél vele semmit, h nem mész bele ilyesmikbe. Nincs is sok értelmük. Alapjába véve én is a tartalmas kapcsolatok híve vagyok, csak most pont szerencsétlenül jöttek ki a dolgok. Ez van. Valóban g#ci volt a gyerek, de azért egy picit rajtam is múlott, mert mondhattam vna azt is, h nem megyek, mikor elhívott. Az ilyen (is) két emberen múlik...


15# Akkor most ki is általánosít?! 😃 Leírtam ide, h mi történt velem. Aztán egy csomóan úgy értelmezitek, h rám ez jellemző. De akkor elmondom, h ezen kívül 2 egy éjszakásom volt (és úgy, h részemről lehettek vna tartósak is) 1 lazább kapcsolat, azon kívül pedig egy 6 egy 3 és egy fél éves kapcsolatom. És a tegnap estét megelőzően több, mint fél éve nem láttam pasit közelről, és nem azért mert nem lett vna alkalmam rá! És a tegnapinak sem úgy mentem neki, h dugunk egy jót, azt viszlát. A buliban tök jól elbeszélgettünk, táncoltunk, jól forgatta a szavakat. Nekem szimpi volt a srác, láttam benne a fantáziát, gondoltam rápróbálok, hátha kisül belőle valami jó. Ez sem rajtam múlt, egyszerűen jó színész volt a srác, sikeresen manipulált. Ennyi a történet, nem kell mást bele képzelni. Szerintem akkor lett volna a viselkedése korrekt, ha közli velem, h csak ennyit akar. Persze akkor elküldtem vna melegebb éghajlatra, viszont a becsülete megmaradt volna. Persze többet jelentett neki egy spricc, minthogy egyenes legyen, hát ő tudja, minden esetre furcsa értékrend... :/


16# neked meg mi bajod, nem aludtad ki magad rendesen, vagy mi?! Na figyi, javaslom verd bele a cipődbe, vagy a pontosság kedvéért a lábadra, és vedd fel a cipőd, legyél benne kb 2-3 órát, azt utána majd beszélhetünk róla, h mennyire gáz, vagy sem akkor már tudsz viszonyítani. Viszont ha valamilyen csoda folytán azt is mondanád, h nem gáz, akkor is fogadd el, h nem vagyunk egyformák, és nekem igenis gáz g#cis lábbal g#cis cipőben mászkálni, főleg úgy, h olyan csávó termékéről van szó, aki gisztustalan számomra.... Vagy mondok még valamit, hátha így jobban átérzed: képzeld el, h egy számodra kedves ruhadarabodra (véletlen vagy direkt) rámensizik egy számodra taszító csaj.... Nah, akkor is ilyen kommentet írnál?! 😃


17# igazából egyáltalán nem számítok empátiára, a kérdés eredetileg a cipőmmel kapcsolatos volt, csak itt közben elterelődtek a dolgok más felé, ami nekem nem baj, mert ki tudom adni/írni magamból, ami jótékony hatású. Még azok is akik próbálnak oltogatni. Ha zavarna, h elterelődött a téma az eredeti kérdéstől, rég nem lennék már itt, nemhogy még ennyit írkáljak... ☺


18# Köszi az elismerést! Sokat szokam írkálni, és olvasni is, szerintem ezért hat rád üdítően, amit itt olvasol. Én nem játszom meg magam, mekkora hülyeség lenne már egy anonim oldalon?! Nem lenne semmi értelme, hisz sosem fogunk találkozni, én itt már nem fogok ismerkedni, szóval miért ne legyek őszinte?! Semmi értelme, h az ember másnak adja el magát, mint ami valójában, mert az előbb-utóbb úgyis kibukik, az pedig rohadt kínos tud lenni.


Sajnos elkiabáltam a csendet és nyugalmat, alig egy óra alvás után a szomszéd elkezdett fát vágni láncfűrésszel, amire egyből felébredtem, és nem tudtam vissza aludni... :/

2018. jún. 23. 11:54
 19/29 anonim ***** válasza:
Legközelebb válassz egy idősebb, tapasztalt férfit (!) egy szüleivel lakó jampec helyett!
2018. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
És most engem is utálsz azért, mert random pasikkal kalandoztál, respect! Mintha nem te csináltad volna magadnak, hogy zúg a fejed, fáradt vagy, ezt kire akarod fogni?
2018. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!