Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hetero legjobb barátnő? Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero legjobb barátnő? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről lenne szó. Régen "csak" barát volt, de már nagyon vonzódom hozzá. Sokszor képzelem el milyen jó lenne ha nem csak barátként járnánk össze, hanem hozzá érhetnék, bókolhatnék neki...


De persze ő hetero. Már 8 pasija volt, ebből 2 komoly kapcsolat ami évekig tartott.

Ő tudja hogy én bi vagyok, de csak pasikról szoktunk beszélni. Mikor elmondtam neki hogy érdekelnek a lányok, nagyon kellemetlen volt mert nem igazán tudta kezelni. Azóta ez kínos téma mindkettőnknek.


Annyira nagyon belezúgtam hogy már úgy érzem jobb ha kerülöm. De akkor meg ő nem értené, mert hiszen, legjobb barátnők vagyunk.


Ilyenkor mi a teendő?

22 éves vagyok, de ő az első lány akibe beleszerettem. Még nem voltam ilyen szituban. Néha voltak jelek amik alapján talán szexben benne lenne.. múlt héten is utalgatott rá.. de én többet szeretnék. Vagy ha lefeküdnénk talán változna a véleménye?


:(


2018. jan. 1. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Inkább keress mást... de ha akarod, próbáljátok ki! Csak készülj fel arra is, hogy lehet, hogy ő neki csak egy alkalom a dolog.
2018. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Tartok tőle, hogy csak a kíváncsiság vezérli. Ha lelkileg erős vagy, akkor tégy egy próbát, de szerintem nagy reményeid ne legyenek. Lehet kicsit lehangolót írtam, mert elsülhet ez pozitívan is, de nem sok esélyt látok rá. Hajrá!
2018. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek :/ hogy csak kiváncsiság... nem tudom mitévő legyek már ha az illatát megérzem megőrülök. Félek hogy az egyetlen megoldás ha eltávolodok tőle. Csak ne adta volna azt a pár jelet.

Pl. egyik baráti összejövetelnél nevetgéltünk (nem ittunk) és csak így hirtelen azt mondta nekem úgy hogy más ne hallja, hogy "fogadjunk úgyse mersz megcsókolni.

Egy mozizás közben meg végig cirógatta meg simogatta a kezemet, és azt mondta ha nem lennének itt emberek mást is simogatna...

Messengeren meg ma reggel pl. azt mondta hogy tegnap olyan jó volt a s*gg*m a nacimban hogy nem tudta levenni rólam a szemét..

Meg még régebben volt hogy egy Balatonos nyaralásnál együtt aludtunk, és elkezdett csikizni a combom belső felénél de már tényleg mintha direkt fel akarna izgatni.


Csak tudom hogy egy hetero legjobb barátnő kapcsolatba ilyenez azért nagyjából beleférnek. Vagy lehet nekem is feszegetni kellene néha a határokat? Csak mivel nekem tényleg vannak érzéseim, gátlásosabb is vagyok.

2018. jan. 1. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát, szerintem meg egy barátságba ezek nem férnek bele, nálam biztos nem. Ezek már elég egyértelmű utalgatások vagy talán többek is annál. Felhívás keringőre hogy úgy mondjam. Ha legjobb barátnőd lennék, ilyennel nem szórakoznék.
2018. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyet nem csinálnék barátnővel hetero létemre.. szerintem te is próbálj meg így közeledni felé és nézd meg mit reagál rá:)
2018. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van :) csak ő olyan könnyedén csinálja ezeket, én meg zavarba jövök tőlük.

Meg igazából ötletem sincs nagyon, hogy mit kéne csinálnom vele amiből rájönnék valamire...

2018. jan. 1. 23:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk hívd el magadhoz vagy menj el te hozzá,ilyen ottalvós dolog legyen.Maradjatok fenn sokáig,majd pl,ha filmet néztek,és egymás mellett ültök,akkor csókold meg.Legyél szenvedélyes a csókod.Ha ez nem jön be,akkor semmi.

22L

2018. jan. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

*Legyen szenvedélyes a csókod.

Bocsesz,elírtam. :D

2018. jan. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#2, #4-es vagyok. Közben eszembe jutott még pár dolog az előzőekhez. Írj privit és elmondom, ha szeretnéd.
2018. jan. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te vagy, aki a lányokat szereted? Akkor legyél te a bátrabb! :)
2018. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!