Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akiknek mellbimbo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek mellbimbo piercingjük van az a szex közben adhat valami pluszt? Gondolok arra hogy úgy izgatják hogy benne van az jobb erzés?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy tapasztaltam, hogy sokkal érzékenyebb lett a mellbimbóm. Előjátéknál tényleg nagyon jó főleg, ha nyalogatják. Akár szex közben simogatom, vagy simogatják, akár miközben szájjal kényeztetnek, nagyon jó.

Viszont, ha nem vagyok beindulva, akkor nem igazán jó, ha valaki a mellbimbók simogatásával/nyalogatásával próbál felizgatni, az nem olyan kellemes, túl érzékeny.

Egyébként különösebb pluszt nem ad a látványnál.

2018. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál !
2018. júl. 4. 11:07
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez érdekes én meg pont az ellenkezőjét tapasztaltam, vagyis míg nem gyógyult be baromira érzékeny volt, de mikor begyógyult úgy kevésbé lett érzékeny mint addig volt, vagyis nem fáj. Pédául, ha úgy megcsíptem ezek előtt akkor az nagyon fájt kb könnybe lábadt a szemem, most viszont szinte mondhatni egyáltalán nem fáj, bizsereg inkább. De pluszt olyan igazán pluszt nem ad, vagy nem tudom mi számít annak😅

19L

2021. nov. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sokkal érzékenyebb lett és jobban fel izgulok, a bimbók izgatására.

46N

2021. dec. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha rákötöd üzekedés közben a zsebrádiót, szól róla!
2022. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Nyelv PC jobb +vibis golyót lehet rá enni.
2022. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Én is kb ugyan ezt tapasztaltam mint a hármas de ez is jó tulajdonképp
2023. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmi extrát nem érzek vele, ugyanolyan érzékenyek mint előtte, de látványra azért szerintem izgatóbb.
2023. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Szex közben láncot kötök rá. A látvány önmagában bedurrantja a pasit. Ha lovagolok, akkor ahogy ring a szép nagy mellem és lánccal, hát az mindent visz. Mindenki videozza!
2023. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy látványnak se utolsó!
2023. máj. 9. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!