Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék kigyógyulni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Hogy tudnék kigyógyulni egy erősen mély depresszióból ami a lányokhoz köthető? 18F

Figyelt kérdés

A gond az hogy 18 évesen soha nem volt barátnőm, próbálkoztam, de olyannak nem kellettem, aki nekem nagyon bejött, én tetszettem pár lánynak, de ők nekem egyáltalán nem. Lehet válogatós vagyok, de akárkivel nem jövök össze. Pedig nem vagyok csúnya, magas vagyok, laza, bulizós, de egyben jó tanuló is(igen, nálam fontos, hogy a lány is okos legyen). Nem iszom csatak részegre magam bulikban, nem dohányzom, próbálok komolyat keresni, de bulikban nem nagyon ilyenek vannak, csak elvétve 1-2. Viszont emiatt, hogy 1.5 éve próbálkozok, de nem jön össze, haverjaimnak már mind van csaja, akikkel kb 2 hónap után, vagy annyi se kellett, de már szexeltek is. Tudom irígységnek tűnik, de engem már nagyon bosszant, hogy közölük csak én vagyok szűz és sajnos emiatt depressziós lettem. Jövőre érettségi és nem szeretném, ha a depresszió miatt nem tudnék rá koncentrálni. Gondolkoztam, hogy menjek egy prostihoz, hogy ezáltal “lehiggadjak” de ez rosszul is sülhet el (megbánnám, hogy nem olyan lánynak adtam a szüzességem, akit szeretek) viszont a jelenlegi helyzetből nem igen látok más kiutat. Pszichológuson is gondolkodtam, de az egy vagyon. Nagyon megkérek mindenkit, aki tud segítsen, mert ebbe belebolondulok.

Köszönöm, hogy elolvastad.


2018. jún. 25. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a prostis dolgot soha nem értettem!

Mit lehet ezen megbánni?Mi sülhet el rosszul? Igen nekem se volt még barátnőm nem is szeretnék, de mindig találok olyan lányt akivel alkalom adtán el lehet szórakozni és viszont látásra, nem értem mit problémáztok mindig ezen?!

2018. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem felmerült olvasás közben:


1) Bekem 20 évesen volt először az első, az éppenséggel egy borderline személyiségzavaros, pszichés beteg volt, aki egy patkányt is jobban tisztelt, mint engem, kihasználta minden "lemaradottságomat" (olyanokat igyekezett elhitetni, hogy ő minden lányhoz képest is egy álomnő, én meg nem találnék rajta kívül mást). Ez annyira fos kezdés volt, hogy még impotens is lettem tőle, kvázi nem állt fel élesben sehogy sem, sovány vigasz hogy ezt végül nem is kapta meg. (minden mást igen sajnos)

De a következőt már én találtam meg, aki szinte tökéletes, végül teljesen 23 évesen vesztettem el, úgy fogom fel hogy maga a helyzet 20 évesen megvolt, csak hála istennek attól megmentett a sors. Most mégis olyan karrierem van, olyan kilátásokkal, és olyan társaságot építettem ki persze megint a 0ból (mivel az egyetemi köröket is sikerült az előbbi okok miatt elcseszni), ami miatt sokan irigykednének. Ennyit arról, hogy nincs remény változásra bármikor is.


2) Mi a baj az alkohollal és a cigivel? Ezt sosem értettem, aki így akar "jónak" vagy "megfelelőnek" tűnni, hogy azokat kategorikusan elutasítja mint valami sátán találmánya. Nem az a baj, ha alkoholfüggő vagy nikotinfüggő és elrontja az életét, családját, elszakad a barátaitól?


3) Nem, nem minden haverod szexelt már. Egy csomóan mennek fiúk úgy egyetemre, hogy olyan szüzek mint a friss hó. Egy részük, akinek már volt barátnője, persze végig kamuzza az éveit, nehogy lebukjon. Nem olyan biztos ám az, mint amilyennek tűnik, egy szűz lányt sokszor baromi nehéz megnyerni, hogy beadja a derekát. Persze, ő is játssza a belevaló csajszit az iskolában, de hidd el, voltam már szűz lánnyal, és pláne tapasztalatlan 16-18 éves korukban még egyáltalán nem biztos, hogy a szűzhártyájuk átszakításához is olyan nagy lányok. Akivel én voltam, az még ráadásul tette is az agyát hogy milyen rossz kis perverz kiscsaj, közben a valóságban még a farok látványától is félt. 1-2 hónap a legelső baráttal persze... ennek ne dőlj be, lehet van ilyen, de tuti nem mindenki :D


4) Bár kevésbé tartozik ide, de az érettségi után inkább arra törekedj, hogy jó és stabil életet alakíts ki magadnak, ne arra, hogy "jó tanuló" legyél. Senkit nem érdekel a munkaerőpiacon, hogy milyen jegyeid voltak, de hogy mennyire vagy jó a szakmában, az annál inkább. Most a két év végi átlag számít meg majd az érettségi pontok a felvételi miatt, és a leendő szakhoz nem árt ha most az emeltekből nem ketteskedsz. Az viszont biztos hogy nem ettől vagy okos.


5) Igen a prostit most verd ki a fejedből, feltéve ha nem kívánsz egy életen át kisebbségi komplexusban szenvedni. Lesz barátnő majd, ha nem most akkor pár éven belül, nyugi.

2018. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkéne látnod az emberekbe a jót. Ha találsz mindig egy lányt akiért rajongsz és emiatt nem veszel észre más értékes lányokat, addig soha nem lesz senkid. Jó öreg Murphy bácsi márcsak így alakítja a dolgokat, aki neked tetszik, annak te nem tetszel. :)
2018. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!