Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehet hogy egy lány vèletle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy egy lány vèletlen üljön az ölébe egy parkban a padon? Vagy direkt csinálhatta? Nem volt nála se telefon se semmi ilyesmi hogy elterelje a figyelmèt. Utána nevetett, mondta hogy bocsánat ès elment.

Figyelt kérdés
Kb 1 másodpercig ült az ölemben ,nem megilyedt ès hirtelen felugrott vagy ilyesmi, és többször szoktam látni ezt a lányt errefelé 19f
2018. jún. 27. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

MegiLYedt?

Filyam, menj vissza az oskolába, rád férne.

2018. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazán elkalandozahtott a lány vagy poénból csinálta és a barátnői ott figyelhettek a háttérben 😃
2018. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy fogadásból csinálhatja:D
2018. jún. 27. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a pánikbeteg, aki pár napja még biszexuális akart lenni?
2018. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
“A Katika beleült az ölembe, nem tudta h, sündisznó van a kezembe, úgy meg szúrta alulról valami, hogy elkezdett nekem síkitani, mert nem tudott egy percet sem várni.”
2018. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na de a saját ölébe hogyan tud beleülni?
2018. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!