Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés

Barátommal jó ideje együtt vagyunk,de mostanában úgy érzem kezd elhanyagolni.. sokszor nyomkodja a telefonját mikor ott vagyok a haverjainak egyből ugrik és visszaír..ha nem vágyunk egyből akkor kb 2 óránként válaszol vagy azt sem...mindig azt mondja hogy unatkozik ha velem van. Mit tegyek? Mint változtassak? Én nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni.

18/L



2018. máj. 19. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.... ha szeretsz valakit megbecsülsz minden vele töltött percet és igyekszel tartalmasan eltölteni.

Szerintem...

2018. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős

Ahogy együtt voltunk ment minden közösségi oldal ezerrel.

Mi szétmentünk, nekem ehhez nem volt kedvem.

Nem ezt adtam és nem ezt vártam:)


Nálatok a te döntésed hogy elviseled ezeket, vagy sem:)

(persze nálunk is jöttek ígéretek szakításkor, de ígéretből még soha semmi nem épült)

2018. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy unatkozik veled az nem szeret. Máskülönben a semmit tevést is imádná csak hogy veled legyen. Te tudod hogy elviseled vagy nem változni nem fog.
2018. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, nem vagy egyedul.
2018. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!