Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz orális szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz orális szexnél a csúcs közelében tartani a másikat hosszú perceken át?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap este oralisan elégített ki. A végén mikor mar kapartam az ágyat, lelassitott és épp csak hozza hozzám ért a nyelvével. Közben persze a melleimet simogatta. Eszméletlen jo volt és az lenne a kérdés h mennyire nehéz ezt így mégegyszer előhozni? Hogy az ember ne menjen el hamar, hanem ott maradni hosszú időn át, és úgy érezni mintha folyamatosan orgazmusa lenne?

2018. jún. 28. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszi a rengeteg választ, sokat segítettetek...
2018. jún. 28. 20:56
 2/5 anonim válasza:
86%

1) Miért hiszed, hogy azonnali válasz hiányában te ezt bárkinek szemrehányhatod?

2) A válaszom az, hogy semennyire. Fura kérdés igazából, hiszen sikerült, akkor miért lenne nehéz...? A barátod valószínűleg tudatosan csinálta. Nem beszéltetek erről? Mondd neki, hogy milyen jó volt, és akkor lehet megint. Ha egyszer megy, nem nehéz, sőt, tapasztalattal egyre könnyebb lesz.

2018. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy brutál jó játék.

Én sokszor csináltam bnőimmel (ugye nem egy volt már, azért a többesszám) :-)

Kettő volt, akinél 5-6x csináltam (tuk) így, majd óriási bepisilés lett a vége részéről (nem spriccelés). Majd szégyenkezés. Erre én, adjál még belőle 69-ezve, és láss csodát, meg is kaptam, gyönyörű élmények voltak.

Szóval, jó játék, na, amolyan kicsi kínzásféle :-) hogy nem hagyod elmenni a lányt :-)

Lehet ezt akár egy órán át is játszani, csak kell hozzá egy olyan önzetlen (nemhipphoppdugniakaró) pasi, mint én :-) pl.

2018. jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Ja és mind a mai napig, bármikor megteszem bárkinek, csak a játék és élmény kedvéért, nem ásókapanagyharangésanagyŐ kérdés miatt :-). Mert ezek a játékok nekem fontosabbak és élménydússabbak, mint egy Soundon, vagy nagy társaságban futtatni-előadni magam :-)
2018. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Nyolc óráig nem jött válasz, mekkora probléma. Azalatt inkább kísérleteztél volna.
2018. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!