Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól érzem vagy csak jó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem vagy csak jó a szakmájában? Prostival voltam. Úgy éreztem mintha nagyon bejönnek neki.

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan, aki jól eltudja adni, mert annyira szereti a fszt, hogy mindegy ki a tulaja csak azt nézi. Meg vannak jó színésznők is ez is benne van kell neki az állandó vendég és ha jól viselkedik, mikor először vagytok együtt, akkor reménykedik benne, hogy már 1 hét múlva újra menni akarsz hozzá és a végén állandó vendég leszel. De ők is emberek, miért ne lenne az, hogy bejössz neki csak úgy. Velem is már volt többször ilyen , hogy nagyon bejöttem a csajnak. Én azért ezt azonnal leszűrőm , mert elég soknál voltam már meg elég jó emberismerő is vagyok . Látom, ha megjátssza magát, de azt is ha valósan élvezi és bejövök neki. Mondjuk én nyitott kedves beszélős típus vagyok szex közben is és azonnal oldom a feszkót, ha lenne. Nagy szövegeim vannak és még kinézetre is jó vagyok meg méretre is (mondjuk több prosti volt már, akinek nagy volt a szerszám és ami csoda, hogy azért évek óta prosti csajok is hogy megtudják csodálni a szerszámom, pedig ők nem keveset fognak naponta :d Volt, amelyik lefényképzte a kezében , mert annyira teszett neki a nagysága és a vastagsága is :D)
2018. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kerüli a szem kontaktus az sokat el árul.

föleg ha akció közben be csukja a szemét .Vagy oda se akar nézni

2018. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A prosti szakmája éppen az, hogy a vendéget magához kösse. Ennek két eleme van, az egyik az, hogy a testi adottságait felhasználva kielégítse a vendége nemi vágyát, a másik pedig, hogy lelkileg is elégedetté tegye. Az utóbbinak a módja, hogy azt mondja, amit a vendég a leginkább hallani szeretne. Ma a legtöbb prosti hirdetésében benne van a "barátnő feeling", mert rájöttek, hogy van erre igény.

De könyörgöm, legyetek észnél, ez nem más, mint a szolgáltatás, amire befizettetek! Ha azt érzitek, hogy tetszettetek a prostinak, vagy azt, hogy élvezte a látogatásotokat, akkor jól dolgozott. Nem olyan nagy tudomány, pontosan azt kell tenni, amit a kérdező, meg az előző válaszoló leírt: dicsérni, megjátszani.

A prostinak az az élvezet, amikor fizetsz, és kimész az ajtón. Éhen halna, ha érzelmei támadnának a vendége iránt. Ez soha nem történik meg, ha ezt hiszitek, ezzel csak magatokat csapjátok be.

2018. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyesen: az első válaszoló leírt
2018. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Istenem....

Tényleg minden pasi ilyen hülye?

2018. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem mind, csak amelyik azthiszi, pénzért vásárolt szexért egy ellenállhatatlan macsó. Közben egy lelkiszegény, gyenge kis vesztes aki képtelen volt kitartással meghódítani egy nőt. Mert lelki sivársága nem teszi lehetővé, hogy kifejezze érzéseit, gondolatait, tetteihez túl gyáva. És a könyebb gyors utat választja. Tipikus vesztes fazon.
2018. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bejöhetsz neki... mint egy visszajáró, rendesen fizető "vendég" (=ügyfél).
2018. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!