Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ez zavaró volna szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ez zavaró volna szex közben?

Figyelt kérdés

Nagyon csikis az egész testem. Ha valaki simogatja mondjuk a mellkasom, már nem bírom, egyből úgy érzem, mintha csiklandoznának. A helyzet a mellkasom, a hasamon és a lábam között a legrosszabb. Egy rossz mozdulat és már egyből röhögve összegörnyedek.


Na most, én azon filóztam, hogyha majd szerelmes leszek egy lányba és ő is belém, ezután pedig eljutunk a szexig, ami ugye rengeteg érintéssel, simogatással jár mindkét oldalról, akkor ezt a problémámat, hogyan oldhatnám meg? Valamint, hogy reagálhat majd erre egy lány?


F/19


2018. júl. 3. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Egyik Tested?

Inkább testrészed

Nem nem zavaro

2018. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha szexuálisan felizgulsz akkor aláb hagy ez az érzett

Az én hasam oldalam háta belső combom fenekem is csikis

De ha szex van akkor nem a csikiző ingert érzem hanem sokkal másabb dolgot akkor másképp reagál a testem az érintésre

De ha pl párom random megfogja a fenekem alsó részét nevezve ugrok egyett mert rohadt csikis

2018. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lényegében mindenhol érzékeny vagyok ebből a szempontból...:)
2018. júl. 3. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nevetve *
2018. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem zavaro lenne, bocsi
2018. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon csikis vagyok, de szex közben nem.
2018. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Detto, minden érintés kb csikis alapjáraton, de szex közben már nem.
2018. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon csikis voltam, amíg nem éltem szexuális életet.

Első alkalommal remegtem, és borzasztó csikisnek éreztem, ahogy a srac simogatott.( Persze előre jeleztem neki, hogy készüljön fel, csikis vagyok)


De aztán, ahogy rendszeressé vált a dolog, valahogy elmúlt. Persze néha még csikis vagyok, de hozzászokott a testem és annyira nem durva, mint régen volt, mikor még nem szexeltem.

Szóval, lehet te is így leszel. Ha rendszeresen élsz nemi életet, lehet kevésbé leszel csikis.

2018. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!