Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal nők többsége nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal nők többsége nem élvezi a szexet. _?

Figyelt kérdés

Egy online magazin (most mindegy melyik) egyik hozzászólását olvasva elgondolkodtam. Van-e ebben némi igazság? Ki ért ezzel egyet ?



"A fiatal nők számára a szex nem testi élmény, hanem egzisztenciális. Nem anyagi értelemben, hanem társadalmi, önönértékelési dimenziókban. “Van pasim” állapot. “Kíván a pasim” állapot. “Kényeztet a pasim” állapot.

“Tehát értékes vagyok” állapot.

A női önbecsülés a férfi erekcióból él. Táplálkozik:) Go girl, strong independent woman.

A nők egy szerencsés hányada 30 felett elkezd a valódi testiség felé fordulni, szerintem nagyjából ebben az időben kezdenek rákényszerülni arra, hogy valódi partnerek legyenek egy párkapcsolatban, ne csak haszonélvezők.

Amúgy nagyjából egyetértek az előttem szólóval. A kutyát nem érdekli, hogy a nő mennyire élvezi. Ne felejtsük el, hogy élettanilag csak a férfiorgazmusnak van jelentőssége. A szex akkor jó, ha a férfi elélvez, lehetőleg minél hamarabb, a hüvelyben minél mélyebbre, slussz. A többi tényleg csak majomkodás. Csoki, virág, satöbbi:) Mécsesek és illatgyertyák a kád szélén, háppersze:))

Az a nő pedig, aki egy férfiból nem tud erekciót, majd ejakulációt provokálni, az biológiailag (és így társadalmilag is) értéktelen, ha mégoly fejlett is az orgazmuskészsége."


2018. júl. 5. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, szóval szerinted nem lényeges hogy a nő élvezze az együttlétet? Ezt provokációnak szántad?
2018. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez a komment nem tőlem származik. Kiváncsi vagyok más hogy gondolja ezt? Mert többen egyetértenek ezzel....
2018. júl. 5. 22:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rálátásom a témára, de abban egyet értek, hogy az orgazmus problémás volt az elején. Vártam a szexet nagy izgatottan elképzeltem micsoda gyönyörskála nyílik meg előttem... de az élvezett elmaradt. Sokáig nem volt orgazmusom és én már teljesen azt hittem hogy a szex erősen túlértékelt dolog. Az intimitás és a párom öröme volt minden örömöm az egészben.


De azt hogy ezt sok lány hagyja is így azt annak tudhatjuk be, hogy tapasztalatlanok vagyok. Honnan tudjuk milyen az igazi szex ha nem volt benne részünk?


És azt is tök szomorúnak tartom, hogy sokéves kapcsolatok eljutnak oda, hogy kevés lesz az udvarlás, az előjáték a körítés. A másik fél pedig nem érti miért nincs öröme a nőnek a "meghágásba". Pedig ha kihal a figyelmesség meghal a vágy. :(

2018. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy paraszt az a férfi akit nem érdekli a nő élvezete, és majomkodásnak tartja az udvarlást. Sohasem volt még szerelmes...Az ilyenektől mentsen meg a jó isten...
2018. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
miért élveznék? a fiatal férfiak többségének fogalma nincs mi az a szex
2018. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
En elvezem es imadom is a szexet!!! 19L
2018. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk nőknek,fontos,hogy olyan kedvet teremtsen a partner ami által megkívánjuk őt. Gondolok itt a figyelmességre,pl veszel a kedvenc virágából egy szálat. Közös fürdőzés,romantika. Ha ez a hangulat nincs,meg akkor a szex vagy nehezen,vagy egyáltalán nem történik meg. Te sem fekszel le egy olyan lánnyal ha nem hoz lázba,vagy ez nálad ösztönből megy,létfentartás céljából? Döfsz rajta kettőt elmész,mint aki jól tette a dolgát? :D Néhány nő azért nem élvezi a szexet,mert vannak olyan retardált pasik,akik nem fogják fel,hogy igenis meg kell teremteni azt a légkört,hogy a lánynak már sírjon a puncija utánad. Elképesztő.
2018. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség. Nyilván kell egy adott érzelmi intelligencia szint, hogy valaki tudja élvezni is. Az rendben van, hogy a pasikat könnyebb lázba hozni, mint tudjuk elég egy szép látvány, és már áll a dákó. Nők esetében nem ilyen egyszerű, oda több kell. De én hiszek abban, hogy ha a férfi amilyen könnyen lázba jön, és gyorsan képes elsülni, úgy a nőnek ha sikerül megnyitni azt az oldalát, akkor ő még jobban fogja élvezni és kitartóbban, szenvedélyesebben is akár. Csak ahhoz kell mély érzelmi vonzódás is. Régen rossz, ha egy nő úgy áll a szexhez, hogy ha a pasija kívánja, akkor az már jó, és ott megáll a mérce. Lehet sokkal mélyebbre is menni, csak oda kell valami tudás, adottság, képzettség. Türelem emberek. Ha szeretnek egy nőt, nem értem miért ne lehetne kihozni belőle a legjobbat, legtöbbet hogy ő is élvezze. Nem vagyunk állatok, ez működik az emlősök nagy részénél, meg nem tagadom jó sok embernél is, de ez mind intelligencia kérdése. Az ember egyik legnagyobb hibája pont ez a fene nagy tudat, fejlődés, ezért kell többet gürcölni az igazán jó élvezetekért, de ha valakit szeretsz, akkor megéri. A kérdésben idézett rész nagyon primitív szinten van.
2018. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6 - hiszi a piszi! :P
2018. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem neked szólt kérdező,hanem azoknak a farkoknak akik így gondolják,előző voltam.
2018. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!