Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találni igazi jó szeretőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találni igazi jó szeretőt akinek a lélel\szellem is fontos?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék már ilyen szia szex viszlát dolgokat. Szerintem a jó szex alapja az egymás fejébe való belemászás. Ezt tartós lapcsolaton kívül, hogy lehet elérni?

2018. júl. 7. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy :D Ezt csak egy olyan kapcsolatban lehet létrehozni ahol egyaránt ott van a szerelem,bizalom és őszinteség :D
2018. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pont ilyet kerestem, a hölgy leoltott, hogy nekem mindenféle extra igényeim vannak, nekem semmi sem jó és szar az egész, ne is kezdjünk bele. Miért nem elég nekem az, hogy amikor rájön a gerjedelem akkor megdughatom? Minden férfi örülne neki, csak én nem, aki ölelkezni akar meg mindenféle hasonló dolgot.


Hát jó. Nem is lett az egészből semmi sem.

2018. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
egymás leláncolása kisajátítása mindent tönkre tesz. A meg kell hahyni a szabadságát mindenkinek. ha ettől valaki k.va akkor legyen.
2018. júl. 7. 23:07
 4/12 anonim ***** válasza:
# 3 Ez így igaz. De ki mondta, hogy egy tartós kapcsolat feltétlen ezzel járna? Másrészt, ha ilyen szeretőre vágysz, abból előbb-utóbb ugyanúgy lehet kapcsolat.
2018. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Barátom,le a kalappal előtted,egyetértek a véleményeddel! Sok szerencsét,remélem találsz partnert! áNem könnyű,de azért lehet!
2018. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves Sajtos Rántott Karaj:D!

Igen nem kizárt, hogy egyszer kapcsolat is lehetne belőle.

De a férfiak türelmetlenek, én meg nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem jót hoz ki belőlem egy kapcsolat ezzel tisztában vagyok. Egyedül tudok jól működni. Így egy darabig szeretnék ettől távol maradni.

2018. júl. 8. 00:14
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6

Ne aggódj, a nők között is akad türelmetlen. Amúgy megértelek, bár kiröhögted a nevem. :O :D

2018. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem is tudnék úgy egyáltalán szexkapcsolatot létestíteni valakivel hogy nem bízok benne meg nem ismerem illetve nincs vonzalom vagy egy kis szimpátia,bizalom..stb meg az a lényege hogy jól érezzük egymással magunk nem konkrétan kell hogy a szexről szóljon csak. 21/F (nem volt még ilyen kapcsolatom de nem is hiszem hogy lesz valaha is.)
2018. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pf. Nincs ilyen:( én is ugyanebben a cipőbeb vagyok. Nő létemre nem találok normális szexkapcsolatot. Pedig azt mondják mi sem egyszerűbb:D
2018. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom: nincs ilyen. Akár párkapcsolat, akár szeretőről van szó, nekem csak így működik, érzelmekkel, ahogy a kedves kérdező írta "belemászással". Ha egy nő ilyet akar, akkor nem enged közel magához és csak egy farokként kezel aminek a végén mellesleg van egy férfi is és semmi többre nem hajlandó ez pedig nekem teljesen elfogadhatatlan, én érzelmek nélkül nem tudom csinálni. A másik lehetőség: idővel egymásba szeretünk ami akár jól is elsülhet, de nem garantált.
2018. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!