Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen gondolatok mellett mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gondolatok mellett mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugyan már két éve együtt vagyok a barátommal, de valaki másról fantáziálok. Majdnem minden nap vele álmodok, és a vége mindig az, hogy egy nagyon jót szeretkezünk. Szeretem a barátomat, de mostanában rengeteget veszekszünk és már nem is emlékszem mikor szexeltünk utoljára. Egyszerűen elveszett a kapcsolat intimitása. Viszont egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy akiről fantáziálok, szintén így gondol e rám. Nem tudom, hogy szakítsak e, vagy sem, illetve hogy így egyáltalán mit kéne csinálnom ilyesmi helyzetben. (Elég bizonytalan tudok lenni) Abban sem vagyok biztos, hogy jó kategóriát választottam e a kérdésemnek :D Mindenesetre a válaszokat/tanácsokat előre is köszönöm.

2018. júl. 10. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolatban probléma van, akkor le kell ülni, átbeszélni és megoldani. Ha nem sikerül megoldani, akkor előbb-utóbb jön a szakítás.
2018. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most fejtsem ki? nem vagy boldog, nem jó a szexuális életetek, sok a veszekedés. Kapcsolatfüggő vagy? Egyedül is sokkal jobb, mint egy nem működő kapcsolatban. Én nem erőltetnem, lépj. Ha az illetővel akiről fantáziálsz nem is jön össze, van még sok más férfi.


25N

2018. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban pont ugyanígy vagyok :) én viszont inkább kitartok mellette és várom hogy rendeződjenek a problémák. A fantázia meg bármennyire is jó marad fantázia. Már megégette egyszer a kása a számat és rájöttem hogy ilyenkor jobb a szívemre és nem a p.ncimra hallgatnom.
2018. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, attól félsz, hogy annak a valkinek nem kellenél, miután már szakítottál a pároddal és hirtelen egyedül maradsz. Szerintem azt fogod csinálni, hogy össze jössz az álomhapsiddal és a régi barátod otthagyod (Hiszen sikeresen váltottál) Ha az álompasidnak mégsem kellesz, akkor meg maradsz a jelenlegi párodnál (Így nem maradsz egyedül)


Ismerős taktika, sokan így csinálják, csak nem biztos, hogy ezt értékelni fogják a srácok.

2018. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!