Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon jó a szex. Mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó a szex. Mostanában jól érzem magam vele azon kívül is. Lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük,hogy csak szexre járunk össze,ami nagyon jó. de elkezdtem többet érezni. Sokat dumálunk messengeren is,van,hogy ő ír rám. Gondoltam megkérdezném tőle,hogy nem próbáljuk e meg a kapcsolatot.

Van esély erre vajon?


F


2018. júl. 11. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen rib...cal? Ezt te sem gondoltad komolyan:D
2018. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha visszautasít, utána még szexkapcsolat sem lesz
2018. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen is megpróbálhatod, én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok lányként és én is ezt akarom, de szerintem ne legyél ilyen hirtelen, csak hozd fel neki a témát, mondd el neki hogy jól érzed magad vele. Csak feltételezzétek, hogy mi lenne akkor és ha pozitív, akkor szuper, ha nem, akkor még mindig dönthetsz.
2018. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. Én pont így voltam egy csajjal, hogy többet akart egy idő után annak ellenére, hogy megbeszéltük csak szex semmi más. Visszautasítottam és többet nem is találkoztunk. Megsértődött vagy rossebb tudja... Mindegy, nem is érdekel, lett más helyette.
2018. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből amit írtál mi nem tudjuk megállapítani...
2018. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es szoval az a lány aki bele megy szexkapcsolatba az csak ribizli lehet?!

Akkor az a féfi mi akinek más fajta kapcsolatai nincsenek

Himringyó?

24N

2018. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
#6 csak irigy mert neki nem jut punci :D
2018. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman vezesd fel, kezdj el közös programokat szervezni ha egyutt vagytok próbáld fele mutatni mennyit számít stb
2018. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Én úgy vettem észre,hogy ő is akarná,de akkor lassítok.


1-es,nem gondolnám ribinek,szingli lány éd azt gondoltuk nem akarunk komoly kapcsolatot. Nem az a fajta aki lecumiz a kocsiba és este már mással dug. Én tisztelem a partneremet,akkor is ha nem komoly a kapcsolat.

2018. júl. 12. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!