Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mostanában faj a szex?

Figyelt kérdés

Régebben nem fajt de most néha amikor teljesen beteszi meg néhány pózban nagyon faj

Mitől lehet és szerintetek hogy lehet jobb?



2018. júl. 13. 16:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Nézd kislány

A nőgyógyász nem korhoz között

Szülői kiséret NÉLKŰL is mehetsz!

2018. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 he84 ***** válasza:
Jobb lenne orvoshoz menned és ne attól félj ennyire, hogy anyukád majd mit szól. Jó esrtben meg fogja érteni és igyekszik majd segíteni. Persze lehet, hogy eleinte meg fog lepődni, ezt vállalnod kell, ahogy az egészért a felelősséget is! Ne félj ennyire, hanem menj orvoshoz! Rossz kifogás a 15 éves korodra hivatkozni!
2018. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexuális életet élsz, akkor nőgyógyászhoz is el kéne menned, legalább 1x egy évben.

Clamydián és méhszájsebtől elkezdve bármi lehet. Ha be vagy nedvesedve és akkor is fáj, akkor az már nem normális, és valószínűleg kéne rá valami gyógymód.


Ne haragudj de úgy kihoz a sodromból hogy fiatal lányok tudnak szexelni de ha nőgyógyászról van szó akkor már anyucival takaróznak. Meg mi ez a kijelentés hogy még nem mehETSZ? Akkor a korod miatt ez a kategória sem való neked... lehet olyan bajod van amit ha nem kezelsz csak rosszabb lesz... de te tudod, te tested. Nem nekem fáj, meg nekünk, hanem neked...


22L

2018. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szexhez elég nagynak érzed magad, akkor ahhoz is érezd, hogy elmondod anyukádnak és elmentek dokihoz. Az egészségedről van szó. Nekem egyébként akkor fájt a szex, amikor cisztám volt. Ezt nem ijesztgetésképp mondom, hisz számtalan ok lehet amiért neked fáj, csak hogy tudd ezek komoly dolgok..
2018. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Noha én már egy jó ideje felnőtt vagyok, de velem is ez volt a helyzet mostanában és rájöttünk, hogy az én problémám csak annyi, hogy nem nedvesedek be eléggé. A fájdalom megoldódott annyival, hogy vettünk síkosítót és már minden rendben van. Esetleg ez is lehet egy probléma, de ha nem válik be, akkor orvos! Rengeteg helyen van tinédzser ambulancia, ahova egyedül is mehetsz, általában a női klinikákon van ilyen, nézz utána, hogy nálatok van-e, hátha.
2018. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 he84 ***** válasza:
Mondta a korát is 15-ös válaszoló. A kérdező 15 éves.
2018. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 he84 ***** válasza:
Illetve mégse mondta, bocsi. Más tippelte meg 15 évesnek, de talán valóban akörül van.
2018. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!