Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefekudnetek egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudnetek egy idősebb pasival pénzért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 22:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
Elgondolkodtam rajta mostanába.
2018. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

@10: Mert a kés hibája, ha gyilkosságra használják és nem arra, hogy kenyeret vágjanak vele? Ha a lánynak megér néhány patront az, hogy egy almával készítsen szelfiket, az nem a fogyasztói társadalom hibája, hanem a családé, amelyikben felnőtt és ami nem volt képes normális értékrendet kialakítani benne. Ugyanez igaz a 30+-os házas férfiakra és a 16 éves lányokra.


Azt viszont már a kor számlájára lehet írni, hogy a szexualitást és ehhez kapcsolódóan a tinikultuszt szélsőséges mértékben tolja előtérbe. Ez már tényleg kortünet, sőt korprobléma, amit ténylegesen kezelni kellene, mert ez hozza létre keresleti oldalt (30+-os házas férfiak), ami aztán megteremti a kínálatot (16 éves bevállalós lányok).


És ugyanez igaz rád is: ha van benned tartás, akkor nem szopatod le magad egy doboz cigiért meg egy taxiért cserébe. De te is megtetted, majd feljössz ide és arról papolsz, hogy milyen romlott korban élünk. Nem érzed az iróniát?

2018. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Le, de nem fontos hogy idősebb legyen.
2018. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%

13,

"Ha a lánynak megér néhány patront az, hogy egy almával készítsen szelfiket, az nem a fogyasztói társadalom hibája, hanem a családé, amelyikben felnőtt és ami nem volt képes normális értékrendet kialakítani benne."


hibája? miért hiba ez? csak azért mert eltér a társadalom által normálisnak vélt berendezkedéstől? kérdezd meg mindkét felet, lehet mindketten élvezték azt amit tettek, hol a hiba? a szexualitás nem csak lélek kérdése, hanem testé is, kár idekeverni a társadalmi (el)nyomást.

2018. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Vannak nők akik alibiből elfogadják a pénzt akár de élvezik....
2018. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
Biztos lenne annyi pénz
2018. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%
hát,ha van a pasinak elég pénze,és jól tartja magát,tiszta,nőtlen,meg nem az út szélén akarja akkor elgondolkoznék rajta...
2018. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%
Maximum ha már nem lenne mit enni, vagy adósságom lenne. Szóval nagyon extrém esetben.
2018. júl. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
34%

Ha milliókról lenne szó , igen.

18/L

2018. júl. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%

Hát, elég beteg egy világot élünk... Ehezket a kommenteket olvasva, nagyon azt érzem, h a legtöbb ember teljesen elvesztette a morális értékrendjét.... Már alapból azt nem értem, h 30+-os férfiak mit akarnak tizenéves kislányokkal?! Hatalmas különbség van köztük minden téren. Nekem lenne lehetőségem ilyenre. Edzőként sok gimis csajszinak bejövök, valamelyik kb egy szavamba kerülne. De meg sem fordul ilyesmi a fejembe. Ad egy, a generációk közötti különbségek, milyen közös téma lenne pl? Én máshogy képzelek el mondjuk egy pihenést, mint ő. És még sorolhatnám. Szerintem a szex sem lehet valami nagy élmény, egy lelkesnek lelkes, de teljesen tapasztalatlan kislánnyal. Arról meg nem is beszélve, h lehet, h bevállalós, de a saját korcsoportjában legyen az, mert az a helyén való, viszont, akármennyire is bevállalós, az idősebb pasinak kellene, h több esze legyen, vagy legalább annyi empátia benne, h nem akarja elqrni egy kislány életét. Mert akárki akármit is mond, ezzel igencsak eltorzul egy tini szekxuális kultúrája, rosszabb esetben a személyisége is. És szerintem aki mindezeket felvállalja néhány numeráért az egy elég sivár lelki világra vall. Valamint arra is, h elég komoly bajok lehetnek az ilyen hapsikkal, h csak a naiv kislányoknál tudnak eredményeket elérni, nem pedig a saját korosztályuknál. Talán mert ott nem elég csak a duma... Szerintem ezek a dolgok nem jól vannak így, az ilyenek miatt van egyre több szexuális deviancia.


12# Abban nem értek egyet, h a család hibája lenne, mivel a gyerekek több időt töltenek el közösségben (az iskolában), mint a szüleikkel. Így aztán inkább a közösség formálja őket jobban sajnos. Márpedig, ha mindenhonnan ezt kapja, h akkor lesz menő, ha agyatlanul bevállal mindent, akkor a szülő nem sok mindent tehet. Főleg egy bizonyos kor után..

Az írás többi részével kb egyet értek.


14# Nem azért hiba, mert eltér a társadalom által támasztott normáktól, hanem azért, mert r.ohadtul etikátlan kihasználni egy kislány naivitását, kíváncsiságát. Tudva azt, h pár numeránál úgysem lesz több, a pasi szempontjából tök mindegy, megunja, keres mást. Na de a kislány nem egészen így éli ezt meg, pont azért mert egy idősebb hapsitól nyilván jobb szexet kap, mint egy kezdőtől a korosztályából. És mivel még csak most kezd ismerkedni a szexualitásával, ezáltal egyből el is torzul neki, ha ilyen magasra teszik a lécet egyből. Jó eséllyel a saját korosztálya nem lesz neki kielégítő, így továbbra is ilyen torzult kapcsolatokat fog keresni... És ez kihat a pasikra is azáltal, h a saját korosztálya beli lányoknál nem tud érvényesülni, így vagy ők is a fiatalabbakban látják a potenciált, vagy beteges szexuális szokásokat alakítanak ki. Szóval ez egy öngerjesztő folyamat, ami nagyon rossz irányba mutat.

Igen, jól mondod, nem csak a lélek, hanem a test kérdése is a szexualitás. Csak kérdezem én: ilyen helyzetben, hol marad a lélek?! Mert egy tizenpár éves lány, meg egy 30-as pasi között nem sok lelki kötődést tudok elképzelni. Már csak abból kiindulva, h a legtöbb pasit nem érdekli, h milyen sérüléseket okoz ezzel a magatartással. Pedig a lelki kötődés valahol itt kezdődik, h nem akarunk a másiknak rosszat.. Oké, testi vonzalom legalább van, de nem az előbb beszéltük meg, h a testi és lelki kötődés együtt kellene, h járjon?!


Én a magam részéről nem veszek részt ilyesmiben, pedig nekem is tetszene a dolog, lehetőségem is lenne rá, de a morális értékrendembe ez nem fér bele! Szerintem az különböztet meg minket az állatoktól, h tudunk uralkodni az ösztöneinken. Bár, ahogy látom egyre kevesebben vagyunk így ezzel, és erkölcsileg nulla emberek osztanak le azért, mert nem használom ki egy kislány naivitását, hiszékenységét, testi adottságait... Arról nem is beszélve, h nem sokra tartom azokat a nőket, akiknek annyi tartása sincs, h ne dőljenek egyből hanyatt néhány szépen csengő szó hallatán vagy egy kis alamizsnáért....


Végül pedig döbbenet számomra, h több csaj előbb feküdne le valakivel pénzért, mint h esetleg eladná nekem a használt harisnyáját, bugyiját... Mindenféle beteg arcnak lehordanak, teljességgel kizárt dolognak tartják, de azzal minden rendben van, h pénzért lefekszenek valakivel... Ki érti ezt, h inkább pénzért szex, mint pénzért egy hozzá köthető ruhadarab amiért semmit sem kell tennie, azon kívül, h nap végén a szennyeskosár helyett feladja postán. Hát ez aztán tényleg sokkal betegesebb, mint dhugni valakivel akiről nem sok mindent tud, bármit össze szedhet, terhes lehet, erőszakoskodhat és még sorolhatnám. Az sem biztos, h jó lesz vele a szex. De még így is inkább előbb mennének bele ilyenbe, mint használt fehérnemű eladásba. Érdekes dolgok ezek, de hát most ezt a világot éljük, de titkon azért bízom benne, h idővel jobb irányba fordulnak ezek a dolgok....


Boccs a regényért. Annak pedig köszi, aki megtisztelt azzal, h végig olvasta!

2018. júl. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!