Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit adjak a barátomnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak az első évfordulónkra? Fiúk, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

18 éves, én 17, vasárnap leszünk együtt egy éve, de semmi ötletem nincs. Nem akarok közhelyes dolgot adni neki.

(Légyszi ne gyertek azzal,hogy én ismerem, nekem kéne tudni hogy minek örülne stb, mert az hogy ismerem nem zárja ki azt hogy ne legyen ötletem az ajandekara)

Nagyon nem érzelgős tipus.


2018. júl. 17. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Öntess egy formát gipszből a pinádról neki, amire fúrsz egy lyukat és a nyakába akaszthatja nyakéknek így mindig vele lehet a kis nunid.
2018. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Add magadat. Találj ki valami extrén dolgot hozzá. Dugjál fel magadnak egy távirányítós vibrotojást, csomagold be a távirányítót és azt add ajándékba. Én nagyon élvezném ha irányíthatnám.
2018. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Anál! Annak biztosan örülne
2018. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
En a baratnom popsilyanak orulnek :)
2018. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Egy év alatt ennyire se sikerült megismerned, hogy tudnád, minek örülne? Tartalmasa kapcsolatotok lehet...
2018. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%
Süss neki tortát, hívd el te moziba vagy vacsizni, nyomtass ki pár közös képet, esetleg egy póló is betalálhat, ha tudod milyen az izlése. Sajnos a legtöbb ilyen évfordulós ajándék közhelyes, ha nincs valami konkrétabb ötlet. Én a 3. évfordulónkra egy bluetoothos hangszórót vettem neki, mert tudtam, hogy vágyott rá. Gondolkozz nem említett-e valamit mostanában. Pl de jó lenne egy új focilabda, vagy de várom, hogy kipróbálhassam ezt meg azt az új játékot. Mondjuk egy jó társasjáték is jó ötlet szerintem, azt később elő lehet venni újra meg újra (nem monopoly meg társai, de nézz körül vannak tényleg nagyon jók) 😊
2018. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi az amit szeret?

Indulj el ebbe az irányba. Ne idegenektől kérj tanácsot. Egy év alatt tán már csak megismerted, mi a kedvenc időtöltése.

Ha az ejtőernyős ugrás, akkor vegyél neki élmény ajándékot.

Ha az F1, akkor vegyél neki belépőt a magyar nagydíjra.

Ha a szex, akkor fizess be egy hétvégére egy szállodába, és kufircoljatok látástól vakulásig.

Nem lehetsz ennyire ötlettelen.

2018. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Én annak örülnék ha nem kapnék semmit és nem csinálna ebből nagy ügyet. Ha ünnepelni akar akkor egy kiadós szex megtenné, vagy valami esti rendezvény amin jól érzem magam. Esetleg egy mozi. De talán az lenne a legjobb ha nem adna senki semmit hanem közösen vennénk valamit magunknak. Kevésbé feszélyezne.

35F

2018. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pl könyvet vettem witchert vettem mult évben most a harmadikra Jordan B. Petersob könyvét vettem meg neki.

De akartam neki kingdom come deliverencet is venni de inkább le szedrük pirate bayről és gwci jol viszi a gépe *_*

2018. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem 18 éves szülinapomon az akkori barátnőmtől egy ilyen szörmés bilincset kaptam. beöltözött bőr cuccba tűsarkúba, kibilincselt és ledominált elég rendesen. felejthetetlen szülinapi ajándék volt :)
2018. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!