Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Első évfordulónkra szánnám,...

Első évfordulónkra szánnám, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Ilyen kis mini naplóra gondoltam:

[link]


és teleírnám minél több okkal, hogy miért szeretem őt, egy ilyen kis lista, esetleg néhány kis rajzzal mellé :)


Nem nagy dolog, és lehet egyesek szerint tinis, de legalább szívből jön :)


26F


2016. jan. 16. 22:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet! Azt hittem az ilyen férfi még meg sem született! :D Én biztosan nagyon örültem volna ilyennek, és szerintem szeretetet kifejezni nem feltétlen horror árú dolgokkal lehet, ez sokkal inkább személyes! Ügyi vagy! :)


24/L

2016. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tekintve, hogy 26 eves felnott ferfi vagy....kicsit keveske. ha kiegeszitesnek szanod, akkor oke, de azert melle elvihetned a NOT kajalni, vagy vehetnel viragot, vagy valami........ megiscsak majd 30 eves vagy....ha csak nem egy tini lannyal jarsz, o se fog ettol onmagaban hasra esni.
2016. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg imádni fogja. Hogy ez miként hat a férfiasságodra, hát véleményem szerint csírájában fojtja el. (Bár gondolom az egész életedet így éled, pont ezért választott téged)
2016. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Te ismered a barátnődet, te tudod, hogy örülne e neki.


Én örülnék és mi gyakran szoktunk ilyen aranyos dolgokat adni egymásnak...nem csak ünnepekkor. Mindketten nagyon szeretjük az ilyet.


De ezen kívül én azért elvinném egyet vacsorázni és ott míg vártok a kajára odaadnám. Így azért különlegesebb :)

2016. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek, ez így önmagában kevés. Vidd el wellnessezni! :)
2016. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok még, ő pedig 21 éves, nem vet fel így a pénz ami érthető is. Wellness kizárva, így van tartozás a 1-2 bukás miatt nem állami. Most leszek végzős.


Egyébként nem is értem, sokszor olyanokat írtok, főzz neki valami finomat várd meztelenül. Mármint amikor lányok kérdezik... Pasi meg nyúljon mélyen a tárcájába?


Jó értem én, hogy viccesen festene ha én várnám őt pucéran tejszínhabos testtel, fordítva én valószínűleg jobban örülnék :D De egyébként se hiszem hogy ez akkora extra lenne.


Egyébként nyilván fog még valamit kapni, ezt az ötletet egyébként youtuberól loptam.

5 reason why i love you, nagyon népszerű külföldön

2016. jan. 18. 00:58
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Én meg azt nem értem, hogy egy vacsora miért vág földhöz? Mégiscsak évforduló van.


Amúgy meg a főzést általában fiatalabbaknak szokták írni, akiket tényleg nem vet fel a pénz, meg egy 14 évesnek nem mondod azt, hogy menjetek étterembe...kicsit furán jönne ki.


26 évesen azért szerintem ki tudsz fizetni egy vacsorát. A zsugoriskodást legalább most az egyszer félretehetnéd.

2016. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolso leirta a miertet. Kerdezo, kicsit ugy tunik, varod az ajnarozast az ajandekotletedre, mikozben....kisse garasoskodo vagy.26evesen nem birsz kifizetni egy vacsit??? Nagyon ciki
2016. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy amíg vizsgaszünetben, van alkalmam dolgozni meg nyáron, és több százezret kell még törlesztenem a diplomámért, jobb helyzetben lennék mint egy 16 éves, és ha attól nem vártok el, hogy étterembe vigyen egy nőt, tőlem miért...


Pl aki munkanélkülin van az se viszi étterembe a barátnőjét. Nyílván havi 150 ezerből főállásba minden gond nélkül eltapsolnék 10 ezret. Majd ennek is eljön az ideje :)


Nah mindegy csak kíváncsi voltam az internetes kockaközönség véleményére

2016. jan. 18. 11:59
 10/16 Enigma-108 válasza:

Őszintén ?


Szerintem ha bármivel meg tudod magyarázni miért szereted az nem az igazi.

Egyetértek, hogy nem a pénztárca vastagságán múlik.

Ha tudod, vidd el vacsorázni az felnőtt nőhöz illő dolog. A nőknek jólesik az ilyesmi. Nem kell, hogy puccos legyen lehet az egy pizzéria is, a gesztus a lényeg !

Szép magyar anyanyelvünk őrzi kiválóan :

Szer- (összetartozást, összefűzést, kapcsolatot jelent) -etet ( táplál, fenntart, erősít).

Ha gondolod egy szép verssel is különlegessé teheted a vacsorát amit a megfelelő pillanatban elmondasz.

Eszembe jutott egy idézet : " Az igazán jó dolgok az életben nem azért vannak ingyen mert semmit nem érnek, hanem mert megfizethetetlenek! "

2016. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!