Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek gáz lenne ha első...

Szerintetek gáz lenne ha első évfordulónkra kiskutyust ajándékoznék a barátomnak?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt, és fogalmam sincs, hogy mit ajándékozhatnék neki. Volt egy kutyusa, de nemrég elpusztult. Arra gndoltam, hogy ennek biztos megörülne. 22/l
2014. szept. 20. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem kellene.
2014. szept. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ha így gondolod, szerintem egyáltalán nem ismered a barátodat.

1. szabály: élő állatot NEM ajándékozunk meglepetésszerűen!

2. szabály: olyat, akinek nemrég pusztult el kedvenc állata, meg sem kérdezünk, akar-e egy másikat "helyette".

Szóval nem gáz lenne, hanem óriási tapintatlanság, amivel kellemetlen helyzetbe hoznád.

2014. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Élő állatot csak akkor szabad ajándékozni, ha biztosra tudod, hogy szeretne egyet az illető.
2014. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatot csak így sosem ajándékozunk.
2014. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sztem előbb győződj meg róla h szeretne e :)
2014. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Élő állatot soha ne ajándékozzál.

Tapasztalatból mondom:

Amikor meghalt a kiskutyám aki 13 évig volt mellettem, az exem (nem az ajándékozás miatt lett ex) úgy gondolta jó meglepetés lesz ha kiskutyát lep meg születésnapomon.

Nem volt jó ötlet. Azért nem volt jó ötlet, mert elég sokáig "gyászoltam" a kutyámat, és csak olyat szerettem volna aki ugyanolyan természetű mint a kutyám volt. Egyszerűen nem tudtam érzelmileg kötődni a kutyához. Arról nem is beszélve, hogy jobb lett volna, ha a meglepetés úgy lett volna, hogy inkább beszél róla, és ha készen álltam volna rá, akkor KÖZÖSEN együtt szereztünk volna kutyát.

(a kutyát végül is egy olyan családnak adtam ahol ma is nagy szeretetben lehet, jó helyre került)

2014. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy már az első évfordulón sem tudod, mit ajándékozz...


Kutyát SEMMI ESETRE SE!!!!!

2014. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!