Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat a "financial...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat a "financial slave" szerep. Lehet, hogy beteges vagyok?

Figyelt kérdés
Ez röviden annyiit jelent, hogy anyagi szolga. Magyarul fizetni egy nőnek a semmiért és ő cserébe megdicsérne és csicskáztatna engem. Persze az egész lényege az alázás és a kihasználtság átérzése. Aki sub hajlamú mint én annak ez egy élvezetes szituáció. Szerintetek hol találnék erre alkalmas nőt?

2018. júl. 20. 01:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Yoda m.

Te miről beszélsz?

Amiket felsoroltál, azokat nem lehet gyógyítani egyáltalán, mert neurális jellegűek.

A kérdező nyilvánvalóan mazochista, ha elmegy pszichológushoz, az sem fofja tudni kigyógyítani ebből.

2018. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Kedves Előző! Mi alapján mondod, hogy egy pszichológus ne tudna hatásos kezelést nyújtani ezekre?
2018. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
20%

Minél többet szexel valaki annál jobb! Azokkal van,akik elnyomják a vágyaikat. Semmit nem szabad elfojtani,mert minden rosszat az okoz.

Minél több szex,annál jobb! Felszabadít!

2018. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Yoda m. ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Még annyit hozzátennék a javaslatomhoz...

,hogy keressél magadnak egy szakembert (de élőben, ne monitor előtt), akinek újra felteheted a kérdésedet, s talán akkor közelebb juthatsz jelenlegi ÖNMAGAD megismerése felé...

ami azért tud hasznos lenni számodra, hogy magad is el tudd dönteni: - Lehet, hogy beteges vagyok? -


Megjegyzem: a "szakember" alatt a lélekhez konyító, tapasztalt embereket értem. Foglalkozás szerint: pszichológus, pszichiáter, sámán, mentál-guru, varázsló, stb. Nem tudni, melyik lenne az alkalmasabb.

Név szerint: dr. Daubner Béla, Csong An Szunim ajánlása szerinti szakemberek.


#11, Mindent lehet gyógyítani! Minden '...ista' és '...izmus' típusú "betegséget". (Ami persze nem is biztos, h. betegség. Lehet, h. csak nagyfokú szeretet-, törődés-hiány.) De bármilyen deviáns viselkedést mindig könnyebb beskatulyázni, diagnosztizálni, majd kezelni, ha adnak neki egy "..." nevet. Kezelni lehet tablettával és lehet anélkül is. Csak egyik sem olcsó, s az utóbbi sokkal több türelmet igényel mindkét fél részéről. Ezért is ajánlottam a Kérdezőnek szakembert. Látod: pénze az van, ideje is van. Hát ott megkapná a törődést. S idővel, sokkal tisztábban láthatna. Láthatná önmagát, h. most épp ki és milyen is Ő maga. Feltéve, ha egyáltalán akarja a (tisztán) látást... Ez már az Ő döntése lesz.


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#11!

"Amiket felsoroltál, azokat nem lehet gyógyítani egyáltalán, mert neurális jellegűek."


Mi az, hogy neurális jellegű?

Ilyen kifejezés nincs.

2018. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

# 15


[link]

2018. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Yoda m. ***** válasza:

"neurológiai rendellenesség" (neurological disorder), ami (idegrendszeri kórság) szintúgy kezelhető, mint az elme-, vagy lélek-beli (psziché) rendellenesség. A kettő nem ugyanaz! Mert még az előzőt a neurológus orvos, utóbbit pszichiáter és/vagy pszichológus kezel.


De a "financial slave" inkább a psziché, mint az idegrendszer félrebillenésének a jellemzője.

(Egy tipikus idegrendszeri, neurológiai okot feltételező jelenség pl. az egyensúly-zavar, vagy kettős látás)


Az ERŐ legyen Veletek!

(használjuk a világháló adta lehetőségeket a tudásunk bővítésére is. Mert hogy arra is használható, nem csak...)

2018. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#15!

És attól, hogy "neurális jellegű", attól miért ne lehetne gyógytani?

2018. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Yoda m. ***** válasza:

#11: Tudod-e, hogy mindig azon emberek akasztották meg a fejlődést, bárhol, bármely területen is nézel körül... akik az álláspontjuk kifejtését ilyen és ehhez hasonlatos szavakkal kezdték:

- Ááááá, az úgysem fog sikerülni ...-

- Nem létezik, az lehetetlen... -

- Hmmm...ilyent még senki sem hallott, nem lehet igaz.. -

- Áááá, azt lehetetlen gyógyítani, élete végéig attól fog szenvedni... -

- Háááát arra egyetlen orvos sem képes... -

- Óóóó, hát abból senki sem tudja kigyógyítani, mert az gyógyíthatatlan... -

- Háááát ez az ember nyilvánvalóan <ilyen> meg <olyan>.... stb.


BIZTOS VAGY TE EBBEN ?? Mert, ha igen, akkor te ISTEN VAGY!


Legközelebb, ha bármi kérdésem lesz, fordulhatok hozzád? Te biztosan meg fogod tudni válaszolni.

És bizonyosan az egyetlen helyes választ fogod (remélem) megadni számomra.

S ha ez így lesz, akkor küldhetem hozzád azon további embereket is, akik állandó kétségek között élnek, s tele vannak kételyekkel, kérdésekkel? Szerintem vannak néhány milliárdan... csak a Föld lakosságát tekintve, hogy az univerzum többi lakójáról ne is beszéljek...


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!