Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság a férfiak miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak miért nem akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre mindenki csak szexet akar vagy szexpartnert persze erre én nem vagyok vevő, nekik nem hiányzik a törődés meg az ilyen dolgok?

2018. júl. 23. 10:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

A tipikus az hogy, a sikeresség, megjelenés ötvözetéből felső 20 százalékba nem tartozó férfiak még a második harmadba tartozó nők számára is láthatatlanok. Pl. egy jóképű, de csóró, emiatt nem túl magabiztos műegyetemista srác is még ez a kategória, pedig ő szeretne komoly kapcsolatot.

Mikor egyetem után jó állása, pénze lesz gyorsan kikupálódik (pénz, jólöltözöttség, autó, rendezett bérelt lakás, magabiztosság), akkor szépen ráeszmél, hogy a nők többsége mennyire érdekember. Olyan csajt simán bármikor megszerezhet, akinek nála kevésbé versenyképes sráca van, de pénzesebb ürgéért meg az aktuális csaja is otthagyná bármikor. Aztán mondjuk hallja egyik haverjától, hogy annak anyja mostanában elkezdte féregként kezelni annak apját, mert elbocsátották három hónapja munkahelyről és még nem talált állást, pedig előtte 30 évig folyamatosan dolgozott. Ilyenkor elgondolkodik, hogy van-e egyáltalán tisztességes nő...

2018. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy hol látod ezt. A 30-as korosztály körülöttem mind komoly kapcsolatot keres. Max. azok a férfiak nem szeretnének komoly kapcsolatot, akik vagy jól érzik magukat a laza kapcsolatban vagy 18-30 között kevésbé voltak sikeresek a nőknél. Én azt látom, hogy sokan vágyunk családra, gyerekre, stabil kapcsolatra, de nem találjuk a megfelelő párt hozzá.
2018. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig többen vannak azok a férfiak, sőt fiúk is akik komolyat szeretnének. Én mindig azt szerettem volna, most 30-on túl meg pláne. Ha csak a hozzám hasonló korú ismerőseimet veszem is kb. 70%-a komoly kapcsolatra vágyik. Azért azt ne felejtsük el, hogy az ember alapvetően társas lény! Ha 2 ember elég közel kerül egymáshoz egy kapcsolatban az 100x többet ér mint 100 nő "levarrása"(nyilván nem magam miatt fogalmazok ilyen alpárian). De az egyik hozzászóló, ha nem is túl finoman, de érintőlegesen elmondta az egyik problémát. Én sem fektetek túl nagy bizalmat az ellenkező nembe és vannak ismerőseim akik nem is mennek bele komoly kapcsolatba, pedig a leghőbb vágyuk lenne. Csak már nem mernek hinni benne és inkább csak alkalmi kapcsolatba mernek belemenni. Eleve úgy állnak hozzá
2018. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
De ha tényleg annyira ebben kételkedsz és nem írod alá amit mondtam, akkor ha vannak fölös óráid olvasással, akkor leírhatok neked vagy 200 oldalt 50 példával a környezetemből, hogy miért is alakul ki ez a kép. Teljesen jogosan...
2018. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Igen ez tény hogy vannak ilyen szánalmas nők de nem mindenki egyforma vannak még normális lányok pl. Nekem sem fontos az hogy valaki csóró-e vagy gazdag, van-e kocsija, diplomája meg stb. Csak jól kijöjjünk, tetszen azért vmennyire

Amúgy hallottam már ezt a dolgot 18 vagy 34 éves férfitől is

2018. júl. 23. 12:36
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Én is beállok az anyagias tapasztalatok sorába...helyes srácnak mondanak de ritkán vannak lehetőségek.Nekem az a meglátásom hogy a legtöbb szép nőnek elvárása hogy komoly egzisztenciával rendelkezz különben levegőnek néznek lehetsz bármennyire helyes ezt néha esetleg üti az hogy kondizol és jól nézel ki de ott meg max testiség lesz vagy nagyon rövid kapcsolat.Az átlagos de sokszor még az alatt is ugyan ez a tapasztalat...ha egy átlagos nő is úgy nő fel hogy körbe van véve csávókkal akkor nem fogja értékelni őket hiszen mindig van másik nem? Ez persze a srácokra is igaz...minek állapodjak meg ha úgyis van mindig másik?Úgy tűnik hogy amiből sok van az értéktelenné válik.Érdekes hogy a kevésbé szép vagy nekem nem tetsző önbizalom hiányos csajok valahogy mindig megtalálnak és bepróbálkoznak...illetve volt is ilyenből kapcsolatom és előttem nem sok volt neki így megint ugyan ott vagyunk...mivel nincs sok kapás így ha az az egy már kicsit is normálisabb már azt értékelik...és azt kell mondjam nagyon igaz hogy a csúnyácskább lányok sokkal önzetlenebbek felteszem pont a fentebb leírtak miatt...
2018. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
És a nők miért nem?
2018. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mert a mai nők nagy része a komoly kapcsolat alatt azt érti, hogy valaki jelentősen megkönnyíti az önmegvalósítás útját számára (anyagi, lelki és kapcsolati segítséggel), de cserébe az élete marad ugyanolyan szabad és kötetlen mint szingliként.
2018. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én pl nem akarok most komolyat, inkább támogatnék 1 csajszit, de nem akarom hogy beleszóljon abba mit csinálok és hogyan csinálom. Most erre van szükségem.
2018. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hidd el akarunk, csak ez nem mindig rajtunk múlik :D
2018. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!