Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság a férfiak miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak miért nem akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre mindenki csak szexet akar vagy szexpartnert persze erre én nem vagyok vevő, nekik nem hiányzik a törődés meg az ilyen dolgok?

2018. júl. 23. 10:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Úgy vettem észre mindenki csak szexet akar vagy szexpartnert": aki meg kultúráltan próbál egy mai, modern nőhöz közeledni, akkor meg az megkapja a nőtől, hogy nem kell, mert nem elég tüzes...

Ki érti ezt?

2018. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Synesztro ***** válasza:
100%
30/F vagyok. Mindenki komoly kapcsolatot keres, de nem mindenki érti, hogy ez alatt mi a lényeg, és nem mindenki képes érte tenni, vagy hűséges maradni. A mai fiatalok egyszerűen nem képesek az önmegtartóztatásra. A pasik mindent megdugnak, ami nem gurul el, a csajok mindenre rámásznak, ami nem kókad le. Mindenki őrülten szerelmes. Csak épp azt nem tudják, hogy ez mit is kéne hogy takarjon. Össze keverik a vonzalmat, a szexuális vágyat, a tényleges érzelemmel. A 20as-30 as korosztály nagy része, szinte állandóan kapcsolatban van, mégis szinte azonnal vált, a legkisebb szimpátia alapján másra. Én most egy 20 éves lánnyal össze sem jönnék, mert szinte kizártnak tartom, hogy a vére mellett, ami hajtja nem néz félre. egyszerűen élni akar. A foglalt pasi is édesebb, a hülyéi mind azt hiszik, egy kósza 20-30percből sosem lesz semmi gond, nem derül ki. Aztán meg néznek. Ezek a fiatalok, a szerelem alatt azt az éjszakát, azt a csókcsatát értik, ami az első 1-2 talán 3 hónapban a szerelem illúzióját adja nekik. Aztán a kapcsolat szinte azonnal ki is hűl, és valamelyik már dobbant is. A párok képtelenek pár hónapnál tovább forrón tartani az ágyat, mert megunják egymást benne, a mindennapokat szintén unalmasnak találják, mert a kapcsolat elért a "csúcspontjára". Arra már a fiatalok 20%a sem jut el, hogy szembe nézzen a tényleges problémával a valós élettel, vagyis hogy összeköltözzön, számlát fizessen, együtt oldjanak meg közösen ért problémákat, támogassák egymást, szeressék egymást akkor is, amikor épp a tányér röpül, és egy kanál vízben is megfojtaná.:) Itt az ismerősöm. Most dolgozik velünk, fél éve van csaj, 18N 20F. a csajnál összebútoroztak szülői engedéllyel. Mértem kb 6-12 percen belül csippan a teló a srácnál, néha odapillantok 1sor üzenet, és 4 sor szivecske. Ha a srác munka közben nem válaszol 20 percen belül, azonnal csörög a mobil, szia édesem mit csinálsz, miért nem írsz? Bakker mert talán épp egy tetőn dolgozik egy szál pallón? De ha ezt a képébe vágná, a csaj sír, és megy a veszekedés. Volt olyan kollégám, szintén 20 körüli, egyszer csak lopva oldalra billen a mobil, és hallom a kattot. Kérdem hát ez? Ó, semmi semmi, csak a csajom nem akarja elhinni, hogy még a munkában vagyok, és követelte!! hogy fotózzam le, hogy épp onnan jövünk, még veled vagyok, és épp vezetsz hazafelé. Bizalom? Hűség? stb.? 7 éve vagyok a párommal, egyszer nem kérdeztem meg, kivel merre jár, ő sem tőlem. Ha felhív, akkor annak oka van, szivecskéket, tán sosem küldtünk egymásnak. 7éve ugyanazzal a nővel fekszem le, vele szeretkezem, vele örülök, a vállán sírok, hozzám jön haza. Nincs olyan 20 on éves, aki ezt megadná. Aki azt mondja mégis, állítom 1 évig sem bírná. Pedig nem tagadom, még pénz is van. Nem rogyásig, de nem panaszkodom. Nyugodtan elém állhat, aki úgy érzi meg tud cáfolni. ERŐSEN kíváncsi vagyok rá. Bocs hogy hosszú lett, de a kérdésedre ezek után tömören az a válaszom: Azért nem akarnak a F/N k komoly kapcsolatot, mert egyenlőre azt sem tudják, hogy mit kéne hogy jelentsen ez. Ez nem szégyen, 18-22-3 éves koromig én is csak azt hittem hogy tudom. Azóta tudom, mióta a most 34 éves párommal vagyok.
2018. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Megcáfollak, mert ez csak részigazság. Nem állítottál hülyeséget, de ez messze nem fedi le egészben a valóságot.

De attól én is ki vagyok, hogy 5 percenként szerelmesek az emberek. Főleg a lányok. Meg a 6. cejelmem... Sok ember egész életében egyszer sem lesz szerelemes, nem hogy 6x. De az, hogy a nőkre ez inkább jellemző és keverik az érzéseket és érzelmeket bizony biológia. Nem akarok belemenni, de őket inkább irányítja ilyen téren a szex mint a férfiakat.

A másik a hűségre vonatkozóan ez minden nőre vonatkozik a klimaxig. A nők olyanok mint a vörösbegyek. Egyszer régen láttam egy angliai tanulmányt. Több ezer párt vizsgáltak meg névtelenül DNS mintát gyűjtve. Nem mondták meg, hogy mire kell. Az egész kutatás lényege az volt, hogy miként is hat a nőkre a ciklusuk. Az jött ki, hogy minden 7. gyereket nem az apa nemzette. Ugyan is a nők a termékeny szakaszban olyan állapotba kerülnek, amilyenbe a "gusztustalan" férfiak sohasem. Nagyobb ösztönlényekké vállnak. Ilyenkor nagyon érzékenyek a nők a magas tesztoszteronra és az állatiasabb férfiak vonzzák őket. Azért ez a minden 7. gyerek csak a megfogant gyerekek száma. Hol a többi eset amikor nem lett belőle gyerek, illetve a nem házas embereknél gyerek nélkül, ahol még kisebb a tét is? Mint mondtam ez elég régen volt, vagy 10-15 éve. Azt gondoltam, azért a magyar társadalom mégiscsak konzervatívabb. Aztán olvastam, hogy nálunk is ez az arány. 10-15%-át a postás csinálta a gyerekeknek. Erről megkérdeztek egy DNS kutatót, aki rendszeresen csinál vizsgálatokat és azt mondta, hogy igen, valószínűleg nagyjából ilyen az arány. Ezekre rájön, hogy mennyi mindent lát a környezetében az ember nap mint nap. Eszébe jut, hogy hány párkapcsolatban, vagy annak végén vergődő nő próbált meg az ember fiára rámászni egy-egy éjszakán. Ezek után hogy lehetne bárkiben is megbízni. Miért akarna bárki is komoly kapcsolatot, ha egyszer nincs bizalom? Ilyenkor 2 út van. Vagy amit mindenki csinál, ezek a laza kapcsolatok és senki nem vesz senkit se komolyan, vagy kivonja magát az ember a férfi -női dolgokból.

2018. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
hát én tudom hogy vannak ilyen nők, de pl. én nem tennék ilyet, nem csalnék meg soha senkit, az ujjunk sem egyforma... de mégis csak szexet akartak eddig...
2018. júl. 27. 20:39
 25/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk egészséges férfiember először mindig szexre vágyik egy nőtől.

Az motiválja a férfiakat komoly kapcsolatra, hogy így kaphatnak a szintjükhöz mérten legjobb nőt (nem csak külsőt beleértve).


Nőknél viszont az a helyzet, amit már írtam, a második harmad is kap szexre pasast a felső ötödből, de nyílván az ilyennek nem komolyak a szándékai vele. Pár pofára esés után sok nő rájön, hogy kevésbé sikeres férfiaktól több megbecsültségre számíthat, mert nekik különlegesebb (és nem azért, mert ők rendesebb emberek).


40F

2018. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!