Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudná a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudná a barátnőm orálisan kielégíteni a pasimat?

Figyelt kérdés
Szeretjük az extrém szexet, szerepjátékok, kikötözés, glory hole falunk is van. Meglepetésnek szánom neki, abban a hitben legyen, hogy én csinálom.
2018. júl. 24. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy?Legjobb barátnőd csinálja a pasidnak?Be kell kötni a szemét ez egyértelmű és közeben jön a barátnő.Nem?Csak nehogy azt mondja közben ,hogy ilyen jó még sosem volt.:) 19/N
2018. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Na menjetek a pcsába!
2018. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Azt írod glory hole fal is van. Akkor elvileg nem látja ki van a túloldalon! :)


Ha szeretitek a kikötözést stb. akkor miért nem kötözöd ki, kötöd be a szemét,aztán izgatod majdnem élvezésig ott hagyod, aztán mikor lelankad a barátnőd átveheti. Addigra már annyira fog vágyni rá, hogy észre se veszi a különbséget. Arra figyeljetek, hogy előtte ugyan azzal a tusfürdővel fürödjetek le, és ha használtok dezodort, parfümöt akkor ugyan az legyen rajtatok, mert a szaglást is át kell verni! ;) Ja és közben legyetek barátnőddel nagyon csendben nehogy a hangok alapján lebukjatok!

Ha szeretitek az orgazmus játékokat akkor lehet megfontolandó, hogy a barátnőd is tartson egy kis szünetet mielőtt elmegy a pasid, és következő körben az orgazmus közeli állapotban ülj rá a fejére, hogy nyaljon! Biztos meglepődik!


Jó mulatást!


F

2018. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt hármas szexben dolgom. 2lány 1fiú. Viszont orálnál engem alig “használt” gondolom a másik csaj jobb volt. Brutálisan zavart és még mindig rosszul esik... nehogy az legyen, hogy tényleg jobban csinálja a csaj mint te.

26n

2018. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1- és 2- eshet nem tudok hozzátenni új információkat 😀
2018. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hármast nem szeretnék egyenlőre, remélem nem fogunk lebukni a cserével. Szeretném látni ahogy élvezi a kényeztetést természetesen a dicsőséget én aratnám le, az orgazmust már tőlem kapja.
2018. júl. 24. 11:13
 7/11 anonim ***** válasza:

mi is szeretjük az extrémeket és ha tényleg annyi tapasztalatotok van, akkor ez számodra gyerekjáték kell hogy legyen


1: a barátnő benne van, akarja a dolgot?

2: csak előjátékként akarod és utána te átveszed, vagy elsülésig?

3: a cél, hogy elkezded te és ő átveszi? (nagyobb a lebukás esély!)


Én úgy vezetném fel, hogy valami különleges orált akarsz szerezni a párodnak, mert vettél valami, mittomén mentolos szájba rakót, vagy olvastad, hogy a mentolos rágó milyen különleges és hogy ezt teljesen kiélvezze, ahhoz minden érzékszervét ki kell iktatni. Ezért be kell kötni a szemét és a fülére fülhallgatót rakni zenével, így se nem lát, se nem hall, probléma megoldva, barátnő elő jöhet. Talán hátrakötni a kezét, hogy véletlen se tudja levenni a maszkot, vagy elsülés után ne az legyen az első, hogy leveszi (kivéve, ha ez a cél, hogy "lebukjatok").


Amire figyeljen a barátnőd (azon kívül, hogy akkor tényleg legyen rágó a szájába), hogy ne az ő saját szopási technikáját használja. Voltunk már mi is hármasban és ott kaptam dupla orált, így a sok éves kapcsolat után és feltűnően más volt a technika, teljesen más volt az érzés. Főleg azért is, mert a csatlakozott csaj hihetetlen erősen szívott odalent mindent és nagyon megdolgozta a farkamat, ami néha fájdalmas is volt, míg a párom inkább az erotikusabb technikát szereti és nem tud mélytorkozni. Szóval kicsit világosítsd fel a barátnőt, hogy te hogyan szoktad csinálni, mert ha teljesen máshogy csinálja, akkor a pasid 5 másodperc alatt kiszúrja, hogy nem te vagy. Ez a lebuktató ugyan úgy lehet a barátnő keze, lehet teljesen más, más érzés a combon, nagyobb köröm, bármi.


Amivel kicsit lehet bódítani a helyzetet és viccessé teszi, hogy a barátnő nem használja a kezét, hanem néha te csúsztatod végig a saját kezedet a combon, mint ahogy szoktad csinálni, hogy kicsit ötvözni a saját technikádat, így nehezebben ismeri fel az idegent, mert a megszokott kézt egyből felismeri. Talán néha csinálhattok szüneteket, mikor csak verés van és közben te beszélsz a párodnak valami perverzet (persze csak ha meghallja a fülhallgatón keresztül)


(amúgy érdemes felvenni videóra a dolgot, nem azért hogy zsarolj vagy valami, de akkor már legyen neked is valami élvezet, legyen mire maszturbálnod legközelebb. Nekem ez feltétel lenne páromnál ha ezt megcsinálnánk)

2018. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani, csak egy kendő és hangos zene kellett. Semmit nem vett észre, azóta már voltunk hármasban is, nagyon izgalmas volt.
2018. aug. 21. 10:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennek szívből örülök. Miután már voltatok hármasban is, elmondtad a pasidnak a "csalást"?
2018. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el ez örök titok marad. Szokatlan volt a hármas felállás is, mi kényeztettük az jó volt de mikor ő kényeztette barátnőmet nem volt jó látni mikor szexeltek azt is érdekes volt látni. Más ha azt élvezi mikor ketten kényeztetjük és más látni ha azt élvezi mikor szeretkezik a barátnőmmel. Többet egyenlőre nem szeretnék csinálni. Mikor másodszor élvezett el a barátnőmbe az is furcsa volt, elsőnek igaz belém ment el. Maradunk a titkos hármasnál.
2018. aug. 22. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!