Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudná a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudná a barátnőm orálisan kielégíteni a pasimat?

Figyelt kérdés
Szeretjük az extrém szexet, szerepjátékok, kikötözés, glory hole falunk is van. Meglepetésnek szánom neki, abban a hitben legyen, hogy én csinálom.
2018. júl. 24. 07:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

igen, a többes szexnek ez a "hátránya". Emlékszem mikor elsőnek csináltuk élesben, szóval nem csak simogatás vagy csók volt, akkor nekem is nagyon furcsa volt, mikor láttam páromat, ahogy egy másik pasitól elégül ki. Egyben örülsz is, meg féltékeny is vagy, főleg mikor már te is kielégültél és kicsit tisztábban látod a helyzetet.


Bár így a másik oldalról inkább fordítva van a dolog. Mikor a párom rácuppant a pasi farkára, az inkább volt izgató, mint amikor a pasi cuppant rá a páromra, és úgymond ő "élvezkedett rajta". Vicces, mert hiába a pasi farkát szopják, a lány "élvezkedik rajta".


Szóval nekünk fordítva volt a "furcsa érzés", de azért élmény volt. Amit azért nehéz elképzelni, hogy ismerőssel csinálod... Talán jobb, talán nem, majd ha lesz olyan ismerősünk, akkor meglátjuk :)

2018. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!