Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen először fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen először fogok együtt aludni egy lánnyal, egy külön szobában. Kedvel engem, mit ne tegyek, hogy tudom elrontani az egészet?

Figyelt kérdés
Ennél közelebb még sosem kerültem a dologhoz, le lehet nyomorékozni, de csak gondoljatok bele, szerintem ti is izgultatok kicsit az első ilyen szituációnál.
2018. júl. 27. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hogy tudod elrontani? ne lefele gondolkozz
2018. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ne legyel budos, bunko, bamba es szerencsetlen. Legye viszont magabiztos, hatarozott, kerdezz ha tole ha nem vagy biztos a reakciojaban. ..... es told le a bugyijat.

Sok sikert.

2018. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ne legyél elefánt a porcelán boltban!
2018. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor rontod el ha nem ba@zod meg.
2018. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Na hogy ment a dolog?
2018. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem nyomultak rá, nem volt semmi. 2 hétig még együtt leszünk, nem akarom elsietni, van még időm.
2018. júl. 28. 10:17
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy megint kezdek szerelmes lenni.
2018. júl. 28. 10:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja.. ezzel fogod elb@..szni. "Van még időm.." A csaj válasza ez lesz: "Ha eddig nem volt semmi akkor már erre a két napra minek?"


Lépjél, tegyél pontot az ügy végére. Ha sz@..rakodsz nem elsz semmi.

2018. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na most már tisztán látom mit szalasztottam el. Persze jönnek az ígérgetések, hogy majd jön Pestre, találkozunk, anyámfαsza. Ez az én életem, kétszer eljátszottam már ezt hogy fűt fát megígértek, elhitették velem hogy érdeklődőek, aztán el vagyok felejtve. Ettől függetlenül én elhitetem most is magammal a dolgokat, amíg megint nem ábrándulok ki végleg.
2018. aug. 3. 18:18
 10/16 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Igazam lett, sajnálom. Majd legközelebb.

2018. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!